Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásban vagy szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásban vagy szexkapcsolatban ettől nem féltek?

Figyelt kérdés
Hiába a gumi, sok dolog orállal is terjed, és most olvastam például, hogy a herpesz pl akkor is fertőzhet, ha semmi tünete nincs, és utána egy életre megmarad a szervezetben és bármikor kiújulhat. Állítólag terjed úgyis, ha a nőnek pl ajakherpesze van és úgy elégíti ki a férfit, mert épp nincs tünete, és nem gondolja, hogy fertőz. Utána gondolom nem kellemes ha kijön a nemi szerven, mert fáj és csúnya is, ráadásul onnantól te is örökre hordozó leszel, ami nem túl csábító a leendő partnereidnek. Nem lenne jó ilyet vagy bármi mást elkapni, de vajon mekkora a kockázat egy átlag szexkapcsolatban? Vagy túlreagálom?
2022. márc. 18. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#1

A fene tudja, én imádom a szexet, az orált, bármikor. Jelenleg ráadásul hosszú ideje elhanyagolt is vagyok szexuálisan.

De ha valaki gumiban akarna lecopni, lehet kiraknám. Inkább 5x megmosom, tisztítom, de legalább az orál legyen természetes

2022. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Nahát, hány éves vagy? Most jöttél rá, hogy az ilyen casual szexnek vannak egészségügyi kockázatai?
2022. jún. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nagyon kevés az az ember, ali 18éves korára nem hordozza a herpesz vírust, vannak sokkal komolyabb nemibetegségek is amikről retteghetsz.
2022. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
100% kockázatmentesen nem lehet, de nem is érdemes élni.
2022. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ajakherpesz akkor fertőz, amikor tünete van (hólyag, seb, nedvedzés), mellesleg a herpeszvírus annyira gyakori és nem is nemi betegség, hogy a felnőtt lakosság 80%-ában ott pihen az idegdúcokon, s várja, hogy aktiválódjon. Valakinél havi egyszer, másnak 10 év alatt egyszer. Immunrendszer, életmód és egyéni érzékenység függvénye. Az csak úgy nem jön ki a nemi szerven, az egy másik típusa, de tény, hogy hólyagos szájjal átjuttatható a péniszre, puncira, de épeszű ember ilyenkor nem csinálja orálisan.

Én gyerekkoromban rengeteg ajakherpesszel küzdöttem, az egyik még el sem múlt, már jött az újabb, felnőttként évi kétszer, ha kijön, főleg stresszesebb időszakban, természetesen akkor nem csókolózok a partneremmel, és orális szex sincs részemről. Soha senkit nem fertőztem meg.

2022. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Namármost nekem semmilyen szexuális életem nem volt még 13éves koromban, és egyik napról a másikra kijött a herpesz a szamon, ez azóta (most 36vagyok) néhany komolyabb antibiotikum igenyű betegség után 3-4alkalommal újra kijött, de amúgy semmi… szóval a herpeszhez kb nem is kell nemi életet élni, és gazdag szülők kicsi gyereke voltam, mondhatjuk ezüstkanállap a szamba születtem, mindig adtam a higiéniára, sznob környezetben éltem, megis meg lett a herpesz már 13 évesen…
2022. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose mennék bele egyéjszakás kalandokba, mert ésszerűtlen kockázatvállalás. Egyébként is elkaphatsz bármit nyilván, de direktbe nem rohansz bele a falba ha van egy kis eszed :) F
2022. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aki nem akar herpeszt felejtse el az alkalmi szexet kb garantált hogy elkapod ha még nem kaptad el.
2023. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!