Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mikor először lovagolta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor először lovagoltatok meg egy farkát, könnyen bele tudtatok ülni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 23:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt semmi gond:)
2022. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Kicsiben könnyű, nagyba nehéz. Ilyen egyszerű.
2022. márc. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

Könnyű bele ülni mindkettőbe.

Csak a kicsit nehéz magadban tartani.

2022. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
annyira elő voltam készítve (ott lent), hogy simán ment és nagyszerű érzés volt az egész ritmusa és ahogy a melleim ugráltak közben
2022. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment olyan könnyen, akkor voltam először egy pasin így, meg kellett tanulni a mozdulatot, azóta persze egy mozdulattal is megy.
2022. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem ment könnyen

Azóta más partnerrel nincs baj vele

2022. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És nektek mekkora az, amibe még simán beleültök, és mekkora, ami már fájdalmat okoz? Nekem is volt olyan barátnőm, aki elsőre azt mondta, hogy túl nagy a farkam, és fájni fog neki nagyon, ha beleül. Aztán már elsőre is simán tövig bele tudott ülni és ugrálni rajta. Gondolom csak az önbizalmam akarta növelni, hogy túl nagy nekem, meg ilyenek.
2022. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, hogy sokan milyen magabiztosak, én azt sem tudtam, hogy merre vagyok arccal. Kicsit még érzékeny is voltam, hiszen akkoriban veszítettem el a szüzességem, és baromi vastag is volt az akkori páromnak. És ebbe bele kellett jönnöm, sokáig egyáltalán nem voltam ebben magabiztos, kellett a gyakorlás.
2022. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémbe is beleülne valaki?
2022. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Bele ülni bele tudtam, csak éppen fájt. Nem tudtam úgy mozogni ahogy akartam. A pasi észre vette, ráültetett a szájára, nyalifalizta egy ideig a puncim, aztán már fájdalom nélkül tudtam folytatni. Hm. Régi szép idők 🤗🧐☺️
2022. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!