Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire durván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire durván korai magömlése valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon bizalmas és egyeseknek durva, sőt hihetetlennek tűnő sztori lesz. Haverokkal vegyesen fiúk és lányok összeültünk piálni és társasozni. Egyik csaj, nem józanul fogadott mindenkivel, ha bukja a játszmát bevállalja, hogy a társaság egyetlen szingli pasiját, - aki már régebben bevallotta, hogy szűz - kényezteti kézzel pontosan egy percig. Vesztett a csaj. Kis vonakodás után, a biztatásunkra végül a srác vérvörös fejjel elővette az akkor még nem merev dákóját, a csaj megfogta, az hirtelen megdagadt, kétszer, max háromszor lehúzta a fitymát, nem is gyorsan és a srác hatalmas mennyiséget lőve elélvezett. Nekem van barátom, de én még ilyen intenzív élvezést nem láttam, a csaj meglepetésében nem tudta elengedni se, csak fogta és ömlött, lövelt ki a sperma a lüktető dákóból. Ez normális dolog vagy, valami természetellenes lehet a sráccal?
2022. márc. 16. 13:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Kamu, de érdekes....
2022. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is eltudok élvezni ennyi idő alatt, ha nem tartom vissza.
2022. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!