Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire durván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire durván korai magömlése valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon bizalmas és egyeseknek durva, sőt hihetetlennek tűnő sztori lesz. Haverokkal vegyesen fiúk és lányok összeültünk piálni és társasozni. Egyik csaj, nem józanul fogadott mindenkivel, ha bukja a játszmát bevállalja, hogy a társaság egyetlen szingli pasiját, - aki már régebben bevallotta, hogy szűz - kényezteti kézzel pontosan egy percig. Vesztett a csaj. Kis vonakodás után, a biztatásunkra végül a srác vérvörös fejjel elővette az akkor még nem merev dákóját, a csaj megfogta, az hirtelen megdagadt, kétszer, max háromszor lehúzta a fitymát, nem is gyorsan és a srác hatalmas mennyiséget lőve elélvezett. Nekem van barátom, de én még ilyen intenzív élvezést nem láttam, a csaj meglepetésében nem tudta elengedni se, csak fogta és ömlött, lövelt ki a sperma a lüktető dákóból. Ez normális dolog vagy, valami természetellenes lehet a sráccal?
2022. márc. 16. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen verhette ki nagyon felizgult a csajra ezek lehetnek a magyarázatok a történtekre.
2022. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább utána leszopta valaki?
2022. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát előfordulhat ilyen simán. Régen élvezett el. És még soha nem ért hozzá nő, így már a tudattól is elélvezés közeli állapotba lehet kerülni, hogy egy csaj fog hozzáérni.
2022. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk jó kis baráti társaság, ha szerencsétlen csórival ezt mindenki szeme láttára játszottátok el.
2022. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
úgy látom már kicsöngettek...
2022. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kaje39 ***** válasza:
84%
Kamu.
2022. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűz volt a pasi és rég verte ki ennyike.
2022. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha ez igaz, akkor nagyon jó barátai vagytok.. Ti komolyan ennyire putrisak vagytok? Ott mindenki szeme előtt?

Szegény srácot meg megszégyenítitek, kínos lehetett neki. Legalja putris alpári és szar emberek vagytok...

2022. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan szituációk amikor semmi, az ég egy adta világon semmi szexuális inger nem ér valakit egy bizonyos ideig, bármi nemű elfoglaltság végett. Amikor ennek a periódusnak vége szakad és jönnek szexuális ingerek is, szabaddá válik az ember egy adott tevékenységből és van lehetősége feleszmélni, ilyenkor jönnek a kontrollálhatatlan kangörcsök is, es a nemiszervek ultra érzékennyé válnak, ilyenkor gyakorlatilag azt is érezni ha csak valaki bámulja. Ilyenkor szinte bármilyen apró érintés is elég, nyílván ez is másként működik egyénenként. Gyanítom ez lehetett a situ a srácnál. Egyébként ez teljesen normális, a kor múlásával ez némiképp enyhül, plusz megtanulod kontrollálni.
2022. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat ilyesmi, ha nagyon beindul az ember.

Velem egyszer olyan történt, hogy életemben először húztam fel óvszert, előtte csak addig izgattam amig felállt, nem kellett sok hozzá és miközben húztam fel szinte rögtön elélveztem.


Mi lett a sztori folytatása?

2022. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!