Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Satisfyer pro 2 csiklóizgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Satisfyer pro 2 csiklóizgató Valóban hatásos?

Figyelt kérdés
Hamar el lehet tőle élvezni ez valóban igaz?
2022. márc. 16. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
0,5-1 perc alatt kb :D
2022. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó cucc ha az ember megbarátkozik vele.
2022. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valoban kb 1perc vele a dolog. Ez neha nagyon jo, de szerintem tobbszor inkább hatrany.. 😅 De a legvegere befejezesnek nagyon durva! 😊
2022. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igaz hogy hozzá lehet szokni könnyen és utána már ha nyalnak nehezebben megy az orgazmus?
2022. márc. 16. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam hasonlókat, pont ezért maszturbálásnál se álltam át teljesen ennek a használatára. Néha ez néha a kezem, így nem szokok hozzá.
2022. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan kb mint a Womanizer, akkor brutál jó, és max 1-2 perc.

Viszont tény, ne szokj hozzá, mert utána nagy csalódás hogy 20 percig nyalnak mégse tudsz elmenni...

2022. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat neked?
2022. márc. 16. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen egyénfüggő, van akinek "átlagos" más meg fél perc alatt repül tőle orbitális pályára. Egyébként szerintem kicsit túlárazott, ugyanilyen játékszereket ennél sokkal olcsóbban kapsz. Vegyél először egy hasonló, márkátlan, olcsóbbat és ha az bejön akkor ruházz be a drágábba.
2022. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!