Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pénisznövelő krém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pénisznövelő krém ami tényleg hatásos? Sosem próbáltam még egyet sem!

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nincs. Örökké kicsi lesz a kukid
2021. dec. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha már felnőtt korú vagy, akkor ne is reménykedj
2021. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Neked inkább agynövelő kéne
2021. dec. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Azért ha belegondolnál , ha lenne ilyen akkor annak milyen hatása lenne.

Biztos lenne hasonló hülye gyerek aki addig kenegetné amíg félméteres vagy még nagyobbra nőne meg.

De ha lenne hatása akkor már a kezedben is felszívódna és akkor lapát kéz lenne mint egy asztal lap.

Szóval próbálj logikusan gondolkozni még ha ez piszok megerőltető is.

2021. dec. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Aki mast allit az atver. Van viszont par dolog amitol nagyobbnak tunhet. Peldaul ha nem full szoros, a dzsungelben nem latszik a farkad teljesen. Nyird rovidre vagy borotvald.

A masik, hogy ha kover vagy a farkad egy resze bent marad a haj kozt es nem latszik. Tessek lefogyni :-) Lapos hassal nagyobb a kuki.

A penisz novekedese kb 18-19 evese lezarul. Ha ennel fiatalabb vagy akkot valszeg meg noni fog.

2021. dec. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit egyik sem.
2021. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne, senkinek se lenne kicsi.
2021. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem vannak amik beváltak,de nem erektált állapotban lett nagyobb. amikor feláll ugyanakkora. viszont nyugalmi állapotban kicsit nagyobb mint volt. a vérkeringést segití,könyebben ál fel,és erekciót is könyebb tratani.persze nem egy nagy különbség,de érezhetöen van kicsi különbség,tehát nem hatástalan amiket rendes szex shopokban kapni. netröl rendelős szarokat ahol csak növelő krémet árulnak mást nem, az olyat ki se probálnám, abban nem tudni mi van, nicsenek engedélyeztetve . ilyet használok : [link]
2021. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem
2021. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most használok ilyet! MEGA PENISZ 75 ml!A Diamond99 kft-tol rendeltem!Tel.:06-20-250-24-14. Csak 3590 Ft darabja.Hivd fel őket és rendeld meg.Én 6 db-ot rendeltem.2 napon belül megkaptam Győrbe.Budapestrol.
2022. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!