Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki akarok próbálni egy péniszn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok próbálni egy pénisznövelőt és nem tudom melyiket lenne érdemes. Tudtok ajánlani olyat ami tényleg jó?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok.

19/F


2021. júl. 18. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzlehúzás mind, hagyd a fenébe.
2021. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szerintem ezt felejtsd el. Főleg hogy ilyen fiatal vagy, ezek elég károsnak hangzanak és szerintem nagyjából annyira hatásosak, mint a fogyi tabletták:D

Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Lehet nehéz, de hosszútávon muszáj lesz

N

2021. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a farkaddal, műtét nélkül nem lehet növelni.
2021. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus kamu cuccok azok, meg se próbáld. Pl.: mit teszel egy olyan mellékhatással ami maradandó lesz? Amiről még csak sejtésed se lehet most.
2021. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Atveres mind. Ne legyen hosszu szor a farkadon es ne legy kover. A nagy hastol is kissebbbek latszik. Ha tenyleg 19 vagy es nem fiatalabb akkor ennel nagyobb mar nem lesz. Amugy mekkora?
2021. dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!