Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elégtelen farokméretű, genetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégtelen farokméretű, genetikai hulladék pasiként, hogyan tudnám megőrizni a kiegyensúlyozott mentális egészségemet ebben a túlszexualizált világban?

Figyelt kérdés

29 vagyok, diplomám, normálisan fizető munkahelyem van, egyedül barátnőm nem volt még soha (ráadásul csókszűz is vagyok nemcsak sima szűz).

A méretem 15 cm hosszú és 3,6 cm vékony (péniszt körbemérve szalaggal ez olyan 11-11,5 cm).


A helyzetet bonyolítja, hogy alkatra is 12-13 éves szinten rekedtem meg 169 cm-el és 53 kg-al ráadásul van egy krónikus kezelt betegségem ami miatt drága injekciót szúrok magamba (azért, hogy az elcseszett életem a jelenlegi formában megmaradjon).

Sajnos nagyon gátlásos és komplexusos vagyok ezért soha életemben egy lányt se szólítottam le (elsősorban a méretem miatt) így fogalmam sincs milyen lánynál mire elég ez a farokméret.

Tudom, hogy 30-hoz közel, kellene valamit változtatni (ezért is a kérdés), de egy lúzer cuckold sem akarok lenni aki egy házasságba menekülve végleg tönkrevágja az énképét, hogy a felesége csalja fűvel fával.


Sajnos mindenhol a szexualitás jön szembe velem (szép nők, jó csajok, cikkek a társkeresésről és boldog párokról) és jelenlegi formában a depressziómat nem tudom ilyen ellenszélben kezelni. Nem is tudom mi lenne a megfelelő lépés részemről.

A fenti kérdésre várnám elsősorban a válaszokat, de csatolok egy szavazást is kifejezetten a farokhelyzetemre vonatkozóan, hogy ti hogy látjátok milyen esélyem van ezzel ennyi idősen a nők körében?


Köszönöm a KOMOLY válaszokat.



2022. márc. 15. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Barátom, neked egy pszichiáter kell elsősorban...
2022. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Itt nem a pöcsöddel van baj. A nők úgy vannak a programozva hogy életerős, nekik biztonságot nyújtó férfit keressenek.(nem bántásból, de 53 kilóval nem várhatod el egy nőtől sem hogy ez imponáló legyen neki) Az életkorod miatt magasabb már nem leszel, de izmos még lehetsz. Kezdj el edzeni, javulni fog a hangulatod és kiváló önbizalomépítő. Plusz egy pszichológus felkeresése sem árthat.
2022. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

12!


”Itt nem a pöcsöddel van baj”


Nem hát, de ezt magyarázd el a nőknek!

2022. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az az igazán aggasztó, hogy te sem először írod le a történeted.
2022. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Keress fel egy jó pszichológust, de mielőbb. Olyan szintű komplexusok ültek a tudat alattidba hogy azt te magadnak nem fogod tudni onnan kipiszkálni.
2022. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Menj el kurvázni, először szexmasszázsra
2022. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen, kurvázni kell.
2022. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16 vagyok. Amikor nem volt nőm, és épp nem volt kedvem ismerkedni sem, olyankor jártam el havonta 1-2 alkalommal. Sokat segít a szorongáson / feszültségen. Ezen kívül a tönbinek is igaza van. Öcsi, hízni és izmosodni kell. Az edzés is sokat dobhat a lelki világodon is..
2022. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A mereteddel abszolút semmi gond,en orulnek neki.es igy is voltak es van barátnőm viszont a testedel kezdj valamit mint ahogy azt tobben is irtak elottem
2022. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kiégek ezeken a válaszokon. Mintha amúgy bármit segítene neki az edzés ilyen testmagasságnál, mikor 180 alatt rá se néznek az emberre feltéve ha extrán helyes.
2022. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!