Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elégtelen farokméretű, genetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégtelen farokméretű, genetikai hulladék pasiként, hogyan tudnám megőrizni a kiegyensúlyozott mentális egészségemet ebben a túlszexualizált világban?

Figyelt kérdés

29 vagyok, diplomám, normálisan fizető munkahelyem van, egyedül barátnőm nem volt még soha (ráadásul csókszűz is vagyok nemcsak sima szűz).

A méretem 15 cm hosszú és 3,6 cm vékony (péniszt körbemérve szalaggal ez olyan 11-11,5 cm).


A helyzetet bonyolítja, hogy alkatra is 12-13 éves szinten rekedtem meg 169 cm-el és 53 kg-al ráadásul van egy krónikus kezelt betegségem ami miatt drága injekciót szúrok magamba (azért, hogy az elcseszett életem a jelenlegi formában megmaradjon).

Sajnos nagyon gátlásos és komplexusos vagyok ezért soha életemben egy lányt se szólítottam le (elsősorban a méretem miatt) így fogalmam sincs milyen lánynál mire elég ez a farokméret.

Tudom, hogy 30-hoz közel, kellene valamit változtatni (ezért is a kérdés), de egy lúzer cuckold sem akarok lenni aki egy házasságba menekülve végleg tönkrevágja az énképét, hogy a felesége csalja fűvel fával.


Sajnos mindenhol a szexualitás jön szembe velem (szép nők, jó csajok, cikkek a társkeresésről és boldog párokról) és jelenlegi formában a depressziómat nem tudom ilyen ellenszélben kezelni. Nem is tudom mi lenne a megfelelő lépés részemről.

A fenti kérdésre várnám elsősorban a válaszokat, de csatolok egy szavazást is kifejezetten a farokhelyzetemre vonatkozóan, hogy ti hogy látjátok milyen esélyem van ezzel ennyi idősen a nők körében?


Köszönöm a KOMOLY válaszokat.



2022. márc. 15. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Ne viccelj, semmi gond nincs ezzel a mérettel. Csajozz bátran, legyen mihamarabb egy barátnőd és pótolj be mindent.
Nincs gond ezzel a mérettel, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindenkinek tökéletes lesz. Ha ilyen komoly gátlásod van, akkor inkább ne csajozz.
Minden bántás nélkül mondom, de ilyen mérettel egészséges önértékeléssel is önbizalom K.O. lenne a csajozás. Sajnos felejtsd el azt mondom.
29 szavazat
1 2
 1/20 StevenUp ***** válasza:
43%
Menj el papnak. El tudnál vegyülni a ministránsok között :D
2022. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Gondold végig! Te nem voltál még csajjal!

Tehát Veled csajnak nincs problémája. A probléma neked van magaddal.

Erős akaraterővel meg tudod oldani. A nők nagy részének elég: fürge ujjak, fáradhatatlan nyelv! Higgy a többévtizedes tapasztalatomnak!

2022. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező a túlzott női igények miatt jutott ilyen szintre.
2022. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mathus ***** válasza:
49%

a kérdésre: magadert.hu, ott van jópár dilidoki elérhetősége, válogass közülük. elsődleges profiljuk az addikciók kezelése, de a csoportklubjaik nagyon sokrétűek, lesz ott hely neked is.

olvashatsz a kliensek sikertörténeteiről, azokhoz képest a józan értelem szobra vagy, ott te leszel a király, szerintem akár be is csajozhatsz.

2022. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Verni azért szoktad?
2022. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Menj ek egy szórakozóhelyre, és keress egy kissé ittas lányt.

Már holnap más ember leszel!

2022. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

6!


Már holnap lehet feljelentik.

2022. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Mathus ***** válasza:
89%
#6: attól hogy összeverik a kidobók tuti. egy-két újabb problémája miatt nyavalyoghat onnantól
2022. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Nem egy helyre járunk az tutti. És nem koki részeg lányra gondoltam.

2022. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9!


Akkor milyenre?

2022. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!