Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen volt először gumi nélkül? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
10perc kb
2022. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

9 hónapig.


21/L

2022. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jó volt, de nem élveztem bele. Csak kicsit tettem be.
2022. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húúúú nagyon jó, asszem' 2-3 perc alatt végem is volt (felhúzott a tudat, hogy gumi nélkül megy, meg egyébként is jobb "natúrban").
2022. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Kb 18 évesen nem volt nálunk gumi, de nagyon be voltunk indulva. Megfűztem a partneremet, hogy egy csak egy kicsit dugjunk védekezés nélkül. Félt tőle, de őt is izgatta a dolog, így végül belement.


Hidegrázós élmény volt több okból is. Eleve fizikailag sokkal jobb érzés, amikor a puncit érzi az ember, nem a gumit. Ráadásul ez az első ilyen közös élményünk volt, amitől nagyon intim is lett a pillanat, eltünt közöttünk egy határ. Pluszban megfűszerezte a dolgot, hogy tilosban jártunk és kockázatos játékot űztünk. Külön izgató volt az a felállás, hogy ő először ellenkezett, de rámenős voltam, és úgymond megadta magát nekem, ami pluszban beindított mindkettőnket. Annyira erős pillanat volt, hogy szinte nem is mozogtunk, csak néztünk egymás szemébe.


Aztán az élet úgy gondolta ad nekünk egy leckét, mert ezután késett egy egész hetet a lánynak. Alapvetően teljesen biztosak voltunk benne, hogy nincs ok az aggodalomra, de ahogy teltek a napok, egyre jobban elbizonytalanodtunk. Ráadásul az anyja naplót vezetett a lányai ciklusáról, így hamar "bevonódott" az aggódásba, az meg hát... nem volt fasza. Addigi életem leghosszabb egy hete volt.


Végeredményben ezután az anyja úgy döntött, hogy fogamzásgátlót írat a lánynak, úgyhogy sok önfeledt gumimentes pillanat követte ezt az egyet :)

2022. márc. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5# "az anyja naplót vezetett a lányai ciklusáról"


Huhh... azért ez meredek!

2022. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Huhh... azért ez meredek!"


Így leírva annak tűnik, de amúgy nem volt az. Egy akkor 17 éves tini lányról beszélünk, akinek korábban volt némi zavara a ciklusával, és emiatt nőgyógyászhoz járkáltak az anyjával. Emiatt maradt meg anyukánál, hogy szemmel tartja, minden oké-e, tulajdonképpen ennyi volt a történet. Persze, van a mamában amúgy némi kontrollmánia, de az indok relatíve érthető volt.

2022. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Igen, én is erre gondoltam
2022. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!