Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik erotikus munkából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik erotikus munkából élnek! (Akár prostiként, akár csak Onlyfans tartalomgyártóként stb.) Nehéz ilyen munka mellett párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Privátban is válaszolhattok ha úgy könnyebb erről beszélni.

2022. márc. 14. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Olyan pasit kell találni akit izgat az, hogy más is használja a tested. :)
2022. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párkapcsolatom nem titkolóztam őszintén elmondtam neki mit csinálok.Megértette csak munka nem az élvezetről szól.
2022. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Én egy ápolónőt hallgatnék meg. Semmi nem lehet erotikusabb, mint az a sz*pás, amit 2 kerek éve lenyomnak nap, mint nap. Emberfeletti teljesítmény.
2022. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StevenUp ***** válasza:
14%

ma 17:20

És mindezt maszkkal az arcodon... Az a nem semmi.

2022. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Most hiába pontozgattok le, szerintem van olyan megterhelő egy ilyen sokat dolgozó nő mellett állni két évig támaszként, mint ha egy ócska k*rva a párod, akin átmegy a fél város.


Természetesen pszichésen értve. És nem azt mondom ezzel, hogy bármi ilyen jellemző lenne az ápolókra. Hanem hogy baromi sok lemondással jár ez a helyzet az ő párjuknak is. És mindezt annyi fizetésért, amit egy rosszlány eltesz 3 munkanap alatt.


Ez a valódi embert próbáló teljesítmény.

2022. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

“Megértette csak munka nem az élvezetről szól.“


Akkor elmehetnél utcát söpörni vagy csatornabúvárnak, azt sem élveznéd. Senki nem kényszerít a k..válkodásra.

2022. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó ha fizeted a mostani munka és az utcaseprő fizetés közti különbséget egye fene elmegyek :D
2022. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
De akkor ne panaszkodjon, hogy nem élezi :)
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
*élvezi
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!