Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Életetek már át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Életetek már át olyat, hogy benne voltatok egy kapcsolatban, amiben a szex nem igazán működőtt, kilépni nem akarta tok belőle, viszont a szex annyira hiányzott, hogy szexuális témákról való beszélgetéssel, levelezéssel kompenzáltatok?

Figyelt kérdés
Nekem lelkiismeretfurdalásom van ettől, de nagyon vágyom rá...

2022. márc. 7. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen, és nem is tudom elképzelni, hogy bárkivel való beszélgetés, levelezés kompenzálni tudná azt, ha nem lenne élvezetes a szex a párommal.


Kb. olyan lenne, mintha éhes lennék, és azzal akarnám elmulasztani az éhségérzetemet, hogy receptekről meg szakácskönyvekről beszélgetek valakivel.

2022. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Igazad van, nagyon jó a hasonlat, de egy évtizedes kapcsolat felborítása nem cél...
2022. márc. 7. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
47, 43
2022. márc. 7. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatban nem szabad maradni. Azt hittem, hogy fiatal, tini párról van szó, meglep a leírt kor. Ennyi idősen ilyeneket már tud kezelni az ember.
2022. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy annyira összetettett, nehezített a kapcsolat, hogy most ez a túlélés módja... Szívből gratulálok mindazoknak, akik annyira érettek, hogy ez nekik rendben van. Szívesen tanulok tőlük...
2022. márc. 7. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Félre értettél. Azt írtam, hogy ilyen kapcsolatban nem szabad maradni. A kezelés módjának azt értettem, hogy egy érett, magát valamire tartó ember tudja, hogyha szakítani kell. Ezt jó esetben némi tapasztalat után mindenki megtanulja. Vagy ha nem sikerül, marad a szenvedés.
2022. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen beszélgetés csak ideig-óráig élvezetes ha nincs otthon szex. Aztán már inkább frusztráló, hogy csak írni tudja az ember.

Ez inkább az otthoni ellaposodott szex fellendítésére megfelelő. Mikor éppenséggel van, csak már kissé monoton, túlzottan megszokott ahhoz, hogy igazán izgalmas tudjon lenni.

2022. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 éve együtt, de hogyan? Együtt eltek, távkapcsolat, van-e gyerek? Problémák miatt nem megy a szex?
2022. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ugyanezt éltem át. Az van a levelezéssel, hogy abból vagy egy újabb párkapcsolat alakul ki, vagy egy idő után abba kell hagynod, ha nem akarod a párod megcsalni. Akkor viszont meg a levelezőpartnert nem szép dolog húzni. Tesó, szeretni kell a párod, belül magadon kell dolgoznod. A levelezés csak fájdalomcsillapító, ami sajnos nem tud gyógyulást hozni. Bármilyen jó is végre találni egy olyan embert, akinek ugyanolyanok a vágyai, mint neked.
2023. márc. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!