Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mennyi fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyi fiú kellett ahhoz hogy meg tudjatok állapodni?

Figyelt kérdés
És "kiélve" érezzétek magatokat? Milyen extrém dolgokat próbáltatok ki a szexben?
2022. márc. 13. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Olyan fiu kell aki kepes elerni hogy ne kelljen mas
2022. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdést... 15 éves koromtól kezdve voltak komoly kapcsolataim, azokban az időszakokban amikor pedig egyedül voltam pár alkalmi. Nem döntjük el előre hogy 20 férfival szeretnénk lefekudni a 21. férfihoz pedig hozzá megyünk feleségül.. Ahhoz hogy megtudjunk állapodni egy megfelelő férfi kell, van aki elsőre megtalálja valakinek keresgélnie kell többet.
2022. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Látszik az ilyen kérdéseken, hogy nem sok tapasztalat húzódik meg mögötte, de annál több naívság. Ezt előre nem lehet tudni. Pl nekem kevés partnerem volt, mind komoly kapcsolat. Semmi extrémet nem próbáltam ki, kiéltem magam kapcsolaton belül, jelenleg is boldog vagyok a párommal, el tudom vele képzelni a jövőt. De csak húszonéves vagyok, reálisan nézve, még akármi történhet. Alapból kettőn áll, tehát én hiába vagyok boldog, a másik szakíthat. Vagy akármi lehet még, amivel nem lehet számolni, ilyen az élet.
2022. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 pasi volt a férjem előtt, de nagyon fiatalon találkoztunk. Kb kiéltem így is azért magam, még egy feka srác egyszer jó lett volna előtte, de mindegy, így alakult. Semmi nagyon extrém nem volt, egy kapcsolat, két egyéjszakás, egy szexkapcsolat. Arab pasit akartam nagyon, az össze is jött többször is. (Ja, elég rasszista vágyaim voltak, még ha ez pozitív rasszizmus is.) Kb ennyi.
2022. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább 100 pasi kell nekem! Most van pasim de nem tudok megállni egynél……
2022. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!