Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Képesek lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Képesek lennétek ilyen kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, volt már kapcsolatom, de még szűz vagyok, mielőtt bármi történt volna szakítottunk, úgy éreztem várnom kell. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem megszokott.

Viszonylag korán rájöttem, hogy nem érzem jól magam a hagyományos nemi szerepekben. Nőkhöz vonzódom, de csak úgy, mint passzív, befogadó fél.


A kérdésem az, hogyha minden működik a kapcsolatban, társak vagytok, segítitek egymást az életben, de a szex csak fordítva mehet. Menne így?


Köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 11. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Pszichológus. Ez természetellenes.
2022. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2022. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ebbe egy nő se fog belemenni. Én "simán" sub hajlamú srác vagyok, de ez nem jelenti hogy női szerepekbe akarok kerülni, (vagy nem csak abba). De még így sem találok senkit.
2022. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy menne.
2022. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem menne
2022. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok semmilyen hajlamú, csak egy párt szeretnék, aki nem várja el, hogy megdugjam. Bocsi, lehet furcsán hangzott, de másként nem tudtam kifejezni.


Köszönöm a válaszokat.

2022. márc. 11. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen kizárt. Heteró nő vagyok, így azt élvezem, ha engem dugnak, én senkit nem tudnék/nem akarok. Nekem ebben semmi élvezet nem lenne, semmi értelme részemről.
2022. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem menne soha, nem csak a szex, a kapcsolatra is ranyomna a belyeget.

24/N

2022. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen dugnálak strap-on dildóval rendszeresen, ha erre gondolsz, de lenne igényem arra is, hogy te hatolj belém, és nem akarnék róla lemondani. Szerintem ilyen nőt, vagy akár még aszexuálisat is könnyebb találnod, mint olyat, aki csak arra vágyik, hogy lerendezzen téged, azt' csá (transz férfi esetében tudok elképzelni ilyet, de ha hetero vagy, akkor nyilván ők téged nem fognak vonzani).
2022. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!