Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képesek lennétek várni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek várni a házasságig, ha a friss barátnőtök a nászéjszaka előtt nem akarna szexelni?

Figyelt kérdés
Tapizás, csók, egymás kézzel-szájjal való kielégítése mehet. Minden, csak a behatolás nem.

2021. jún. 17. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Ameddig vele képzelem el a jövőmet, addig várnék rá
Nem bírnám ki, megcsalnám vagy szakítanék vele
42 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem jönnék össze olyan lánnyal, aki egy mesekönyv szerint éli az életét. Vagy ha nem amiatt, akkor milyen megfontolásból akarna várni a házasságig?
2021. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van aki várna vele én tuti nem. Eleve nem túl valószínű hogy eljutnánk a házasságig, mert a szexualitásról vallott felfogásunkban olyan szakadék tátongna ami nem tenné lehetővé egy kiegyensúlyozott kapcsolat létrejöttét.
2021. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
92%

Nem. Én biztos hogy nem.


Nő vagyok, de én nem várnék egy férfire házasságig.

Elvégre a cipőt is felpróbálod, mielőtt megveszed.

2021. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha nagyon tetszik külsőre és belsőre is és orálisan kielégít akkor igen, hajlandó lennék várni rá.

De csak ha szűz. Mert ismerek olyan lányt, aki nem az, és mégis várna házasságig, jó nagy palimadárnak kell ahhoz lenni, hogy ebbe belemenjen valaki.

2021. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

4

Volt olyan alkalmi partnerem aki 2 hónapja volt együtt a pasival és nem feküdtek le. Azt mondta hogy azt akarja hogy erkólcsösnek tartsa a pasi.

Velem fél óra beszélgetés utàn mindent megtett ami egy átlagos ponófilmben van.

2021. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

igen, de ha hiszterika, akkor nem, mert félnék, hogy az esküvőig szakít, és az zavarna, hogy nem volt meg és marad szűz és majd mással összejön


de ha engem akar és ez a feltétele akkor simán

2021. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Most akkor akar szexelni vagy nem?

Azt írod h nem akar szexelni, utána meg azt, hogy csak behatolás nem. Akkor most melyik?


Képes lennék várni ha bibliai házasságig várna csak. Ugyanis rendszerbeli házasságot senkivel se kötnék.

2021. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már másnap csináltuk... 😅
2021. jún. 24. 00:25
 9/11 anonim ***** válasza:
2021. jún. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nektek jönnek ezek a hülye reklámok?


Hallottam már ilyenről, egyszer mi is próbáltuk, dehát ha egy vonat beindul:)

2021. jún. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!