Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában meddig tart nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában meddig tart nálatok az előjáték?

Figyelt kérdés
Van esetleg bevált módszer, vagy inkább próbáltok változatosak lenni?
2022. márc. 10. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most elkezdtem részletezni és mire leírtam kb 8 sort rájöttem h semmi értelme. Röviden, mindig más.
2022. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de hogy egy számot is írjak, kb. 10 perc.
2022. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyors random menetnél, kb fél perc. Ha van időnk, akár 1 óra. Szabadidőtől függ.
2022. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szinte semmi, csak egymásnak esünk helyzettől egészen a 20-30 percig akármi lehet. Az orál és a kézi izgatás mindig jó, meg ott vannak a klasszikus csókok, ölelkezés stb. Meg nekem a személyes kedvencem a masszázs. Amikor elkezdi a vállaimnál, szépen lassan már a comjaim között a keze...
2022. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
5-10 perc. De utálom, egy felesleges kör számomra, azt is jól helyben hagynám aki kitalálta az előjátékot, értem én, hogy kell a nőknek, hogy nedvesedjenek, hangolodjanak, de sokkal jobb rögtön betenni. Talán két lány volt eddig az életemben, akik ugyanúgy nem igenyelték ezt a felesleges időhuzast mint én.
2022. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában addig tart amíg úgy érezzük, hogy "ütemet" váltunk. Sosem nézzük az órát, mindig érzetre megy. A 0 másodperctől (ép' csak kis simi/húzogatás) a fél óráig bármi lehetséges. Nem sablon szerint éljük a nemi életünket.
2022. márc. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyors menet akkor max 30 másodperc, ha nem, akkor 10-60 perc is akár.
2022. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg feláll a farkam. Esetleg még szopogatja. Én utána teszem be.
2022. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 percnél soha nem több
2022. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!