Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában mennyi ideig szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi ideig szokott tartani nektek az előjáték?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 perc és 1 óra között. Nagyon változó.
2018. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20-25 perc
2018. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, de én jobban szeretem ha bennem van a pasi, tehát ritkán van a fél-1 óra, inkább 5-10 perc.
2018. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15-20 perc, de ha olyan időszakunk van 30-40 is lehet
2018. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, ha én nyalom ki a párom, akkor szeretem neki orgazmusig csinálni és utána egy pár percre szeretek a szájában lenni mielőtt a tárgyra térnénk, ilyenkor minden simogatással, csókkal, ujj illetve nyelv játékkal minimum fél óra, de ha nagyon ráérünk akkor sokkal több. Nem az a fajta vagyok aki fogja magát és a semmiből sajtot reszel a nyelvével, szeretem rendesen kényeztetni az egész testét, hajlatokat, szeméremajkakat külön mielőtt a csiklóval foglalkoznék és annak sem esek neki túl intenzíven. Ha ő veszi a szájába a farkamat, akkor sem azt szeretem mikor egyből gyorsan intenzíven kezdi, jobban szeretem ha érzéki a dolog.


A másik verzió mikor esetleg a nyelvemre nem vágyik, az, hogy elkezdem simogatni a szemeremajkait, finoman fentről lefelé a kis vájatok, ha pedig már annyira nedves két ujjal széthúzom és a harmadikkal simogatom a csiklóját, a kedvencem ha ez azzal van kombinálva, hogy közben a szájában van a farkam, ilyenkor még nedvesebb lesz és én is kevésbé bírok magammal, ez talán 15 perces procedúra! :)

2018. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Max negyed óra. Ha filmnézés közben mozdulunk egymásra, lehet több, hogy húzzuk egymás agyát. :)
2018. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5-50 percig. Most összeszokott embereknél úgy is, hogy a lánynak nem volt tervben éppen abban a percben a szex, 2 perc alatt elázhat és még 2 perc után már nagyon akarja, hogy tegyék be neki. De van, hogy másra vágynak az emberek. Én szeretem az előjátékot, szeretem sokáig is, de van, hogy felesleges időhúzásnak tartom és a dolgok későbbi folyása is azt igazolja, hogy az lett volna. Ezek mindig a körülményektől és hangulattól függenek
2018. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!