Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok segíteni mi lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni mi lenne a helyes út ??

Figyelt kérdés

Sziasztok !

27 -éves férfi vagyok !

Elég hamar elmegyek a szexben kb 2 -3 perc !

Van hogy hétvégen direkt egy két pohár bort begurítok előtte hogy tovább tartson ,de régebben sokkal hosszabb volt ha ittam ?

Hová érdemes fordulni vagy csak szimplán lehet jobban stresszelek ??



2022. márc. 9. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A helyes út az, ha nem mész el gyorsan. Ha jobban stresszelsz akkor a fal felé érdemes fordulni.
2022. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először tarts egy kis önvizsgálatot, minden rendben van e lelkileg, van e önbizalmad, önbecsülésed, férfiúi "hiúságod" (pozitív értelemben :)) szóval ha belenézel a tükörbe, egy hódító, vonzó férfi tekint e rád vissza.


Aztán a múltbéli kudarcokat szépen tessék megbocsátani magadnak, a szégyenérzet, megaláztatás helyett értékeld át a sikerhez vezető út, fejleszthető, korrigálható képesség -és semmi esetre sem egy megbélyegzett teljesítmény-formájában. Mert attól hogy régen hogy volt, illetve mostanság hogy van az nem jelenti, hogy így marad mindig.


Önkontroll - ezentúl az önkielégítések közé egy egy edzés jellegű alkalmat is iktass be, amikor koncentrálsz arra, hogy a csúcshoz közelítve megálljt parancsolsz az élvezetnek, és visszatartod az ejakulációt. Minél többször és minél közelebb a tűzhöz.. ;) ez a késleltetett ejakuláció olvass utána, a tantrikus szex is ezen a filozófián alapul.


Tudd hogy a szexuális állóképesség is fejlődik rendszeres kitartó gyakorlással! És szerintem nagyon fontos hogy magadnak akarj megfelelni, és azt nyújtani, ami valóban Te vagy. Így van esélye a te zsákodat megtalálni annak a bizonyos foltnak :)


Szex esetén én ezt értem intimitáson nem a romantikus lassú maszatolást... Hanem a kölcsönös bizalmat, nyílt őszinte kommunikációt a vágyak tisztázására és azok közös nevezőre juttatásak, kompromisszumokkal..

Így is meg lehet megszabadulni a gátlásoktól, és a szexuális problémáktól.


Én hiszek benned és neked is ezt tanácsolom!


Sok sikert :)

30/N

2022. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet lelki oka!

Férjemnek volt egy időszaka amikor pár perceket bírt. De tele volt stresszel az egész napja. Költöztünk, munkahelyi gondok, pénzügyi dolgok....a lényeg hogy sok komoly. Amint ezek helyreálltak, megnyugodott minden ment normálisan,.

2022. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipikusan olyan dolog, amiben ismeretlenek nem tudnak segíteni. Sajnálom.

Sok gyakorlással és koncentrációval megpróbálkoznék a maszturbáció elhúzásásával. Szép lassan csináld elsőre és a csúcs előtt hagyd abba, tarts szünetet. Mindezt csinálnám addig, amíg eljutok 1 óra környékére. Egy nővel is lehet így jatszadozni. Amikor majdnem elmész, akkor hagyd abba és kényeztesd őt, foglalkozz vele és úgy nem fogja hiányolni. Ha ez sem megy akkor szakemberhez fordulnék, egy pszichológussal való beszélgetés nem árthat. Minden fejben dől el és ezeket magadban kell rendezned és nem a gyakoris Jóska fog tudni segíteni.

2022. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 2-es sorait nagyon jó volt olvasni ! Köszönöm nagyon jól esett !!
2022. márc. 9. 09:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2022. márc. 9. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!