Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú magas, szálkás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú magas, szálkás, helyes akkor sikeresnek kéne lenne a lányoknál?

Figyelt kérdés

Régebb sok szép lánynak bejöttem, de az utóbbi pár évben eléggé nehezen megy az ismerkedés.

Pedig külsőre nem nézek ki rosszul, meg tényleg sok szép csajnak bejöttem.

Mi lehet velem?

24 F


2022. febr. 27. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

bunkó vagy? nem tudsz beszélgetni?

a külső baromira nem minden

N

2022. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttél, da azóta kimentél.
2022. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban hajlamosak vagyunk csak a külső alapján választani, de később ez változik. Egyre fontosabbá válnak a belső tulajdonságok.
2022. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a külső max tini korban fontos tényező, később egyre inkább az számít, mennyire vagy férfias.
2022. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet most már többet is kéne hozni, mint tini korban. Egy jó beszélőke, személyiség, mert ha csak ezt a 3 dolgot tudod felhasználni, az kevés lesz.
2022. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magas, szálkás, helyes srácok az eseteim (mint még elég sok lánynak), de ha ehhez nincs egy jó belső akkor felőlem fejre is állhat, nem fog érdekelni, hosszútávon teljesen esélytelen
2022. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!