Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az extravagánsabb nők általába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extravagánsabb nők általában bevállalósabbak az ágyban, mint a szolid kinézetűek?

Figyelt kérdés
Olyan nőkre gondolok, akik mondjuk tetováltak, piercingjük van, vagányabb a hajuk, vagy feltűnőbb a ruhájuk. Ezek a nők szexben is bevállalósabbak, mint egy szolidabb kinézetű nő, vagy ez csalóka? Mik a tapasztalatok?
2022. márc. 8. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

nem feltétlen

szolid lány is lehet vadmacska :)

2022. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az extravagánsabbak bevállalósabbak, de ez csak egy tipp.
2022. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Magamból kiindulva, a visszahúzódó is tud nagyon bevállalós, játékos lenni😉


L

2022. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Részben igaz, de nem teljes mértékben. Az egyik a külvilág sugározni szándékozott kép, a másik meg "belülről" jön. Szolid nők is lehetnek olyan tüzesek hogy hajjaj.
2022. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szolid lány okozhat meglepetést, és nem csak az ágyban, ha egyszer felhúzzák egy vagány csaj lehet annak is beletörik a bicskája.
2022. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Termeszetesen igen. A meresz, kreativ es belevalo tulajdonsagaik megnyilvanulnak mind kulso, es belso tulajdonsagokban. Hianyzik mar egy ilyen lany
2022. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy manapság ez annyira extravagánsnak számít, de vannak piercingeim és tetoválásaim is (elég nagyok és nem is kevés), talán az öltözködésem se 100%-ban szokványos, viszont én visszahúzódó és félénk vagyok, ráadásul 26 évesen közel 10 éve tartó párkapcsolatban élek az első és egyetlen pasival, akivel valaha voltam.

Az átlagos barátnőim sokkal vadabbak, bevállalósabbak, extrovertáltabbak.

2022. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szolid kinézetű nő vagyok, nem tűnök ki a tömegből, de az ágyban lepődtek már meg rajtam.
2022. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tapasztaltam.
2022. márc. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 THX84 ***** válasza:

A kérdésed, állításod én is megcáfolom.


A párom igen szolíd, átlagos nő (se körömlakk, se rúzs, se semilyen alapozó, vagy kence, még fülbevalója sincsen), de ha szexuálisan felhúzom, vagy ki van éhezve, akkor húúúúú. És ez még most is igaz 17 év együttlét után, 3 gyerek mellett.

2022. márc. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!