Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvileg azért jó egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg azért jó egy nő szájába élvezni,és nem kézzel befejezni, mert akkor úgymond nem szakìtod meg a folyamatot, de akkor mi a helyzet azzal, ha a lány arcára élveznek?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek a pasik, hogy azért jó szájba élvezni, mert akkor úgymond végig viszed a folyamatot, és, ha kézzel vered ki, akkor teljesen más élmény a vége,nem olyan jó.

Akkor mi a helyzet az arcra élvezéssel? Akkor is kiveszed a nő szájából..


2022. márc. 7. 07:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Igen, szóval ha nekem a babgulyás a kedvencem, ezt ide kiírom, meg még páran hogy nekik is. Akkor kollektíve a világ minden férfijának az lesz a kedvenc étele?
2022. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy az összes férfi ezt gondolja, de elég sokan, szóval az sem igaz, amit a 18-as ír.
2022. márc. 7. 13:06
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát ha így akarjuk megfogalmazni, akkor legyen így igen, hogy felsőbbrendűség. Rengeteg nő pedig arra izgul fel, vagy akár attól van orgazmusa, ha a férfi ledominálja. Szóval ez teljesen természetes.
2022. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23

Már akinek...

Nekem rohadtul nem.

2022. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Már akinek...


Nekem rohadtul nem."

Oké, és? Mit akartál ezzel mondani?

2022. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

És te tulajdonképpen?

Mitől kéne természetes legyen, hogy a nő alárendelődik?

Mert sok ősbunkó nem tud elszakadni az evolúciós szaroktól, meg a múlt századoktól, és képtelen a nőt egyenrangú partnerként kezelni? Sok hülye pic$a meg bólogatva asszisztál hozzá...

(Sapkát vegyenek fel, mert átfúj a fülükön a szél...)

2022. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem elvileg szeretem csinálni, hanem gyakorlatilag.
2022. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!