Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvileg azért jó egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg azért jó egy nő szájába élvezni,és nem kézzel befejezni, mert akkor úgymond nem szakìtod meg a folyamatot, de akkor mi a helyzet azzal, ha a lány arcára élveznek?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek a pasik, hogy azért jó szájba élvezni, mert akkor úgymond végig viszed a folyamatot, és, ha kézzel vered ki, akkor teljesen más élmény a vége,nem olyan jó.

Akkor mi a helyzet az arcra élvezéssel? Akkor is kiveszed a nő szájából..


2022. márc. 7. 07:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

7# Gondolhatod, ám ez távol áll a valóságtól. Nem sikerült levonnod a megfelelő következtetést. Kérlek gondolkozz, van-e összefüggés a kettő között és jelezd, ha megtaláltad.


Annyit állítottam, hogy nem a kérdésre reagáltál, az ide kommentelők tudatalattija valamiért folyton ezt a "denekijogavandönteni" érvet dobják fel még akkor is, ha annak a kérdés tárgyához semmi köze nincs.


(ha a fentieket nem értenéd, mert túl bonyolultan fogalmaztam akkor íme:

Nem gyűlölöm a nőket)

2022. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Pont amit írtál, azért nem szeretem arcra. Sokkal jobb érzés, ha a lány befejezi szájjal, mint hogy a végét én fejezem be kézzel az arcára.


De ahogy előttem írták, nem minden férfi szereti arcra. Persze, viszont van olyan is, akinek ez a fetise.

2022. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos nálam másképp működik. Én pont arcra szeretem a legjobban, egyrészt mert nagyon látványos, imádom nézni, ahogy jön a spermám és landol a szép arcán. Plusz én jobban szeretem beffejezni magamnak kézzel, mert úgy tudom kontrollálni, hogy minél erősebbet élvezzek, a csajok sokszor elrontják a ritmust, és akkor nem esik jól.
2022. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasinak a tudat számít, hogy a nő teljesen átadja magát neki azzal, hogy elfogadja a spermáját. Az arcára, vagy a szájába a legintimebb. Szerintem aki arcra szeret, az inkább a vizualitásra megy, aki szájba, az a fizikai érzésre, meg a tudatra, hogy lenyelik neki. De olyan is van, akinek jobb érzés a keze a végén, amit írt is az egyik válaszoló. Meg olyan, aki más testrészeken látványosabbnak találja, vagy ruhára.
2022. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szájba élvezni teljesen más érzés, sokkal jobb, mint kiverni.

Nyilván az arcraélvezés nem ebből a szempontból jobb. Az csak simán izgató, egy kis plusz.

2022. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13# nálam is így van.
2022. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
18%

Elvileg...

Gyakorlatilag mindkettő olyan, hogy a kiba$zott tudatukban ott van, hogy hatalmat gyakorolhatnak a nő fölött, hogy ők felsőbbrendű lények.

Azon kívül, hogy undorodom a g€citől a számban, én ezért sem hagyom ezeket. Engem ne rendeljen maga alá senki.

2022. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
#17 Te mint nő aztán biztos jobban tudod mi jár a fejünkben.
2022. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Lehetséges 😉

2022. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én is rengeteg helyen olvastam, hogy a felsőbbrendűség miatt csinálják. Es ezt férfiak mondták, nem a női agyamból pattant ki.
2022. márc. 7. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!