Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sógornőm holnap átjön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógornőm holnap átjön egy üveg borral. Amúgy jó haverok vagyunk, de ha én iszok, akkor mindig kanos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta nem ittam amúgy, pont emiatt. De múltkor szóba jött, hogy még sose borozott velem.
2022. márc. 6. 13:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Csináld :)
2022. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet ő is tudja ezt rólad, épp ezért megy át, és visz egy kis lazítót...
2022. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem csapda, nem bízok a nőkben.
2022. márc. 6. 13:52
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Mindeközben a nejed.... (?)

Jó, az nyilvánvaló, hogy a sógornő mit akar. Ha en valakire (aki pasi) rárontok egy üveg borral, akkor kicsi az esélye annak, hogy csak sakkozni akarnék vele.

Te pedig szintén meghúznád, hisz ha nem "tartanál tőle", hogy az alkohol mit hoz majd ki belőled, nem tipródnál itt.

Ha megerősítésre van szükséged, azt ne tőlem várd.

Ő dugni akar veled, te fel akarod őt próbálni, és ennyi a történet.

Remélem, asszonnyal megdumálták, hogy próbára tesznek, és legalább fel lesz véve a nagy esemény minden pillanata.

2022. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem, okosabb voltam, bekamuztam, h mennem kell dolgozni. Nem biztos, h neki volt ilyen célja, lehet tényleg csak dumcsizni akart. De sztem a nők is beszámíthatatlanok az alkoholtól. Még 20as éveim elején ha kellett egy csaj, azt elvittem iszogatni. Még olyat is megszúrtam, aki józanul elutasított.
2022. márc. 6. 14:01
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, valszeg a nők egy üveg borral csak sakkozni mennek férfiakhoz. Elég gyerekes aki ezt elhiszi. Én megdugnám.
2022. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A bekamuzás is jobb a semminél. Mindenesetre egyenesen megkérdeztem volna tőle, hogy ez most felhívás keringőre, vagy mégis mi az oka annak, hogy olyankor jönne, amikor a feleségem nincs itthon, ámde kettesben vagyunk, még bort is hozna, és mindezt az esti órákban tenné?

Ha csak dumálni akar, azt fényes nappal is lehet egy kávézóban, vagy a mekiben, vagy egy parkban egy doboz pizza mellett, és nem kell hozzá őszinteséget és megnyílást fokozó varázsital.

Ne légy már naiv légyszi, 20 fölött már a nőknek sem áll jól (és legfeljebb megjátszani szoktuk, ha úgy gondoljuk, hogy mégis indokolt).


A macska-egér játéknak is vége, ha az egér egyszercsak megfordul, és nekiszegezi a macskának a kérdést: mit is akar tulajdonképpen, és miért izgatja a helyzet annyira, hogy ezzel szórakozzon.

A nejeddel azért megdumálnám a helyedben. (a nemsakkozós #14 válaszoló voltam)

2022. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy este jönne. Du 1 körül itt lenne. Én szabados vagyok és ő is. De mostmár bekamuztam, h menni kell melózni.
2022. márc. 6. 14:45
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Kár volt le mondanod! Ilyen lehetőség nem mindennap és nem mindenkinek adatik
2022. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Verdi ki előtte párszor. Közvetlen mielőtt megérkezik.
2022. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!