Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismersz: Olyan "JÓ" nőt /...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz: Olyan "JÓ" nőt / férfit, akik SZŰZ 20 év felett? Hány éves az illető? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
"JÓ" - szép, jóképű, csinos, szexi, stb.

2022. márc. 4. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik baratnom 21 volt mikor elveszitette. Addig nem talalta meg a megfelelo fiut.


A masik 26 eves ferfi es a hazassagig var vele.

2022. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem ismerek ilyet.
2022. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

ez egy kicsit egoistának fog tűnni, de szerintem én így voltam a szüzességem elvesztése előtti pár évben

későn érő voltam, hosszúra nyúlt a teszetosza kamaszkor, egy kis b.lfasz voltam mind külsőleg, mind belsőleg, és huszonéves korom elején ment végbe egy sor olyan fejlődés, amik révén az ismerkedési gondok a múlté lettek

első barátnőm azt hitte, kamuzással akarom értékesebbnek beállítani őt, amikor egy-két hónap után elmondtam, hogy ő az első, illetve nagyon vallásos volt, rengeteg gátlással állt a témához. én meg nem akartam vele úgy szexelni, hogy nem tud őszinte örömmel hozzáállni, másnap meg siet meggyónni. és utána is eléggé válogattam, komoly kapcsolatban akartam elveszíteni olyasvalakivel, aki külsőre-belsőre bejön. illetve volt olyan időszak, hogy dolgoztam-tanultam egyidejűleg, és jól elvoltam egyedül is. szóval hiába voltam gyakorlatilag még szűz, ekkor már nem siettem sehova, mert bíztam annyira magamban, hogy nem lesz ez így örökre. végül is 27 évesen veszítettem el.

2022. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Magam ismertem, 26 éves koromig, és nem volt semmi extra rajtam, csak nem felelt meg akárki egy kapcsolathoz.
2022. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ismerek, magamat. 23 éves vagyok, szűz.


A "jó" pasi az persze relatív, lett volna már lehetőségem elveszíteni, de nem fogom bárkibe belerakni a farkam, meg amúgy tanulok, dolgozom, szóval jól elvagyok most egyedül.

2022. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
3-aska, ha a barátnöd sietett meggyónni, akkor másnapól rajtatok röhögött a fél falu ?
2022. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én, egész jóképű magas pasi vagyok. De kicsit életképtelen és enyhén pánikbeteg
2022. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Saját magamra gondoltam. Több lánynak is tetszettem, volt olyan aki még szerelmet is vallott nyilvánosan.


Szerelemből szeretném elveszíteni és még nem éreztem senki iránt úgy többet*.


*Ami viszonzott volt

18/f

2022. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"3-aska, ha a barátnöd sietett meggyónni, akkor másnapól rajtatok röhögött a fél falu ?"

Budapesten éltünk mind a ketten, szóval ezt benézted.

2022. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!