Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm segglyukát hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm segglyukát hogy tudnám a legjobban kényeztetni ? Megnyalni nem nagyon merem. Valmi más ötlet ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 14:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7:tudom de az nem "zavar"
2022. márc. 2. 15:10
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy tisztában vagy a dolgokkal😉
2022. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Hallodtam már nem egy embertől, hogy a hüvelyen keresztül pisil a nő😂😂😂"


Lefogadom, hogy most 10-ből 8 pasi meglepődött és nem érti a dolgot. A mégszomorúbb, hogy nő is van aki nincs ezzel tisztában...

2022. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb az a szomoru hogy valaki az eszrol predikal miutan egy bejegyzesben ketszer kepes leirni hogy "hallodtam". Nem vagyok nyelvtannaci de konyorgom... Mindenesetre az legalabb kiderult hogy ami valaki szamara egyertelmu az masnak nem biztos, lehet barmilyen alap dolog a te fejedben. Nekem is egyertelmu hogy a hallottamot hogy irjuk, megse mondom azt neked hogy ennyi esszel hogy lehet elni, mert nalam ez epp hozzatartozik egy total alapmuveltseghez.
2022. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megértelek, én a 9V-os elemet nem merem megnyalni🥶…
2022. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14 es hozzá szóló... Te csak kötekedni jöttél ide...

Egy szót rosszul ír az ember, és már "szinte le van szúrva érte. Nevetséges vagy. De remélem te vagy a tökéletes aki mindent tud, és mindenki más hülye, csak te nem.

2022. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Latom nem sikerult ertelmezni amit irtam, ellenben gyonyoruen sikerult magadra venned.. ez azert csak jelent valamit :) de hogy kisegitselek, nem lettel leszurva, csak epp reflektaltam arra amit irtal es kiemeltem egy buta peldat azzal kapcsolatban hogy ami pl szamomra egyertelmu es alap az ez esetben szamodra nem. Igy ha esetleg valamit nem tud a masik arra nem feltetlen kell ugy reagalni a magas lorol ahogy te tetted ("ennyi esszel hogy lehet elni?") mert valszeg mindenkinek vannak hianyossagai :D ez volt a lenyeg, de tudom hogy a szemelyes sertettseg es a visszavagas vagya mellett nehez lett volna objektiven ertelmezni.
2022. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!