Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen pasi, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen pasi, hogy csak szexet akart és végzett velem meg a nőkkel?

Figyelt kérdés

Van az ismerős körömben egy pasi, aki velem vesztette el a szüzességét, aztán pár hétre rá szakítottunk és azóta tudom róla nem is csajozik és a barátnőim is mondják egyáltalán nem mozdul semilyen csajra. Elég volt, hogy belekóstolt a szexbe és most már elég neki otthon verni??? Létezik ilyen pasi vagy én és a barátnőim látjuk rosszul?


N/20



2022. márc. 1. 16:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mit tettem vele??? Azt mondtam szakításkor kicsi a farka és nem élvezem vele a szexet. Azóta egy lányra sem nézett rá a környékről és biztos vagyok benne.
2022. márc. 1. 16:42
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
miért gondolom, hogy egy olyan kisfiú vagy aki azt szereti hallani, hogy kicsi a kukija? :D
2022. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
#11 na itt bukott ki a story hogy csak trollkodni jöttél / a kisfarkú fickó vagy aki azt akarja olvasni hogy megalázzák a mérete miatt.
2022. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most...szarkazmus akart lenni? 🧐
2022. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Mindig itt kezdődnek a gondok, hogy túlzásba viszitek a kamut. Egész hihető volt, hogy egy buta liba vagy, de a 11es válaszban már egyértelmű, hogy csak egy unatkozó pasi. Olcsó próbálkozás ez
2022. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a kukija, nem ez volt a kérdés :D Tudni akartátok mit tettem vele... nem haraptam le a farkát és nem mondtam el a barátnőimnek sem, hogy kicsi a farka és béna és még használni sem tudja. Engem az érdekel vane olyan pasi aki ha megkapja a szexet utána már nem csajozik???
2022. márc. 1. 16:51
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 ha önmagában ez érdekel, akkor a 99% ugyanúgy csajozik, sőt akkor lendül bele igazából mert felszabadul a "jaj még szűz vagyok" gátlása alól.
2022. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
Inkább te vagy egy olyan pasi, aki csak otthon veri, például ilyen kérdésekre.
2022. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategória vagy te is meg a barátod is.


Te 20 évesen kb azt se tudod mi a jó neked, ő meg honnan tudná 20 évesen hogy hogyan kell használni? Majd 30 évesen talán többre jut a dolog, addig is menjetek inkább suliba.

2022. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Megundorodott miattad a nőktől!
2022. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!