Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy pasi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy pasi aki vonzódik hozzám, nem akart megdugni?

Figyelt kérdés
Laza kapcsolatra ismerkedtünk, sokat beszéltünk, 2x találkoztunk is, le is smárolt. Elég hevesen. Majd 2 napra rá chateltünk is, majd áthívtam magamhoz, de neki aznap elvileg nem volt jó. Aztán azóta meg nem keres. Ilyenkor most mi van? Konkrétan ez felhívás volt keringőre. Elvileg be is jöttem neki. Szerintetek mi miatt tűnhetett el? Talált jobbat vagy mi?:D
2022. jan. 5. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Bármi lehetséges... lehet van nője és berezelt attól hogy dugjon is beérte a "csókhódítással", lehet a nője rövidebb pórázra fogta, meg amit te is írtál... Hát látod ez van, ha egy pasi tökös és ért a nők nyelvén akkor szinte 100%-ig biztos lehetsz benne nem te vagy az egyetlen versenyzője.

Egyébként meg kérdezz rá, had ne mi tippelgessünk már.

2022. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem nincs barátnője.

Megkérdezni nem akarom, mert elég megalázónak érezném ezek után, ha még írnék neki magyarázatot követelve..

2022. jan. 5. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt tavaly, online társkeresőn több lánnyal is beszélgettem, áthívott az egyik lány, de addigra összejöttem egy másikkal
2022. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt akkor én vagyok a balf_sz, hogy ha megtetszik valaki, jól érzem magam vele, akkor mással nem foglalkozom. Lehet nekem is 5 pasit kéne hülyíteni egyszerre...
2022. jan. 5. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
#4 attól hogy más inkorrekt neked még nem kell annak lenned! Legyél korrekt, ha valaki nem az, akkor az legyen az ő baja :) Egyszerűen lépj túl a pasin és hajrá előre. Majd dugsz azzal akinek vagy annyira fontos hogy érdeklődjön utánad és nemhogy lecsapja a magas labdát hanem ő maga kezdeményezi.
2022. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Tudom, ez csak bosszankodás volt. Nyilván nem leszek szarházi mások miatt. Csak nagyon rég volt, hogy érdekelt volna valaki, erre ez a vége:D még én vagyok dobva
2022. jan. 5. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Figyelj nem tudom persze hogy viselkedett a srác, ha előadta hogy te vagy élete szerelme akkor jogos, viszont ha nem, ez sima ismerkedési fázis. Ha az ember tényleg passzoló párt akar találni, az általában sok idő, ha pedig egyesével ismerkedsz évek...

#3

2022. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem van komoly kapcsolata.

Én is jártam így, annyi különbséggel, hogy mindketten családosak vagyunk és ezt tudtuk is egymásról.

Egy laza kalandra jó lettem volna neki, de menet közben leesett neki, hogy ebből több lenne, ezért inkább ellökött magától. Többször utánam nyúlt az évek alatt, de soha nem kellettem neki egy menetre se. Gondolom egotuningnak is jó voltam, meg elég volt neki a tudat, hogy megtehetné, ha akarná. Más nővel simán megcsalta az asszonyt, velem nem volt hajlandó.

2022. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Találsz itt normális csávókat (pl. én. Ja, nem)
2022. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel az elfogadás és tolerancia korszakát éljük ahol próbálják erőszakkal összemosni a nemek tulajdonságait, hogy aztán lehessen min hisztizni, így semmi probléma nincs azzal ha nőként kezdeményezel, és mielőtt befekszel valaki elé/alá/fölé nyugodtan megbeszélheted hogy mik a tervei Veled rövid illetve hosszútávon.

A nonverbális kommunikáció jó dolgod, de kell hozzá egy alapvető intelligencia adó és vevő oldalról is. És mivel az intelligencia manapság fehér holló mindkét nemnél, így a virágnyelv nem működik. Légy korrekt és kérdezz rá. Vesztenivalód nincs. Hiszen szexelni szeretsz és tudsz is elvileg. De legalább nem kergetsz ábrándokat feleslegesen.

2022. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!