Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van ez a kellemetlen érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez a kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés

Barátommal ha egy bizonyos pózban vagyunk (kutya), olyan érzésem van, mintha megakadna bennem a farka, illetve mintha "nekiütközne" valaminek és kellemetlen érzés... De ez nem mindig van így. Mitől lehet?

(bocsánat ha erősen fejeztem ki magam, nem tudtam szebben leírni)


2022. febr. 26. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
csak laikusként: a méh változtathatja a helyzetét szex közben, felizgultan mélyebb benned a járás
2022. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hogy esetleg nem voltam eléggé felizgulva, de utána direkt figyeltem erre és volt, hogy akkor is volt ez a kellemetlen érzés amikor szinte már majdnem elmentem
2022. febr. 26. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelynek is van egy íve, így nem kényelmes minden pózban. Ha fáj, akkor a méhszájadnak ütközik neki.
2022. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A megszáj magassága a ciklus alatt is változik, nekem is volt olyan partnerem akivel néha ment így, máskor meg kellemetlen volt.
2022. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mitől függhet hogy nekiütközik? Ha sokszor van az a póz és van amikor mégsem ütközik neki.. Neha görbe a barátomnak a f.? 😂 Viccen kívül én attól félek, hogy valami ciszta féleségem van és amiatt.. De ez nem valószínű ugye?
2022. febr. 26. 23:08
 6/13 A kérdező kommentje:
4es erre is gondoltam már!! Szóval akkor amiatt is lehet hogy pl épp peteérésem van?
2022. febr. 26. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nincs semmi bajod valószínűleg. A megszáj mint írtam a ciklus alatt, tehát 28 nap alatt is változtat a helyén, kinek többet kinek kevesebbet. Ennyire egyszerű.
2022. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anatómiai eltérés létezhet a méh helyzetét illetően. A méh 4 pozícióban lehet, normál helyzetben mintegy "ráfekszik" a hólyagra, de létezik az u.n. "hátrahajló méh" (retroflex uterus), amikor a végbél irányába dől. Ez okozhat teherbeesési nehézségeket, illetve nehetítheti a szexuális életet (fájdalom biztonyos pozíciókban). Lehet ilyen oka is.
2022. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon érdekesek!! Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 26. 23:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet, hogy a partnered néha keményebben, néha finomabban csinálja .
2022. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!