Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel milyen szexi dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel milyen szexi dolog történt anno iskolában?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen iskolára gondolsz?
2022. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosíts! Hány évesekre gondolsz?
2022. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Suliban semmi nem volt
2022. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen megfogtam egy lány mellét az osztályból.
2022. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Meghúztak

A kémiateremben

Félévkor

Vizsgázhattam újra

2022. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nyolcadikban sokat simogattam a mellettem ülő lány combjait ha miniben volt! f.
2022. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Meg dug0tt a tanárom
2022. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Középiskolában szünetben sok fiúval kalandoztam.
2022. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

10 végén szakítottam első nőmmel. Nyáron nem beszéltünk de 11ben első héten újra elkezdtünk dumálni. Elmentünk egy hamburgerezőbe ebédelni, mert csak 5 óránk volt aznap, és utolsó 2 óra dupla matek volt, de a tanár hiányzott így elengedtek 3 óra után. Kaját megvettük, gondoltam valami parkban megesszük úgyhogy elvittük. De sulitól nem messze kötöttünk ki úgyhogy bementünk a büfébe vizet venni, aztán felmentünk emeletre folyosón leülni. A suli 2 épület. Van az iskola, és egy iker épület, ami nem az iskoláé, csak tele van termekkel, így bérli a suli. Középen van a lépcső, tehát körbe lehet sétálni, és tulajdonképpen be lehet állni a lépcső alá. Guggolni pontosabban. Na ez azért fontos, mert úgy voltak a termek kialakítva, meg a folyosók, hogy felmentél a lépcsőn, valamelyik oldalán körbementél, és ugyanott kezdődött az újabb lépcső a második emeletre, mint ahol az elsőre is megindultál felfele, csak magasabban vagy nyílván. Szóval harmadik emeletre lépcsőkre így kiültünk, miután elkezdtünk összemelegedni egy eldugott padon, mert tudtuk, hogy oda fel nem jön már senki, minket meg nem fognak meglátni, mert ugye nem jönnek oda előre, csak alattunk sétálnak el. Szóval ott mászkáltak órára alattunk az emberek, miközben kiorálozta a lelkemet is. Utána amúgy nem jöttünk össze, de cifra az egészben, hogy meg kellett várni amíg csengetnek hogy senki ne mászkáljon, és amikor mentünk ki a suliból, portás mosolygott, kérdezte minden rendben van e. Nem értettük, mondtuk persze. Mondta rendben, viszlát. Viszlát mondtuk mi is.


6 év kellett, hogy rájöjjek, hogy a pult mögött van 4 5 monitor, ami kamerák felvételét mutatja, tehát végignézte valószínűleg a takarítóval meg büféssel az egészet xDDDD

2022. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!