Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, stírölnétek kicsit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, stírölnétek kicsit a lány lábait, ha így jönne randira? Melyik lenne izgatóbb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2022. febr. 23. 21:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

Második. De amúgy nem, nem vagyok fetisiszta. Az arcot nézem a legtöbbet, pláne, ha szép.


21/L

2022. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

nem bámulok meg semmilyen testrészt, szóval bármiben is jönne nem bámulnám


mondom úgy, hogy több olyan első randim volt ahol szálláson voltunk és elég hamar láttam mindent, akkor sem bámultam meg


F

2022. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Ezekben nincs semmi extra. Egy csinos nő nadrágban! A kérdés viszont megér pár szót! Te elmeroggyant vagy hogy ilyen hülye kérdése írsz ki? Erre tök mindegy ki mit ír.
2022. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Egy csinos jó alakú nő, de nem stírolnám - csak a szemeit, ott jutsz az "agyába" ha akarsz tőle valamit.

Egyébként az első képen lévő nadrág jobban áll rajta (ha ugyanaz a személy).

2022. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tök mindegy ha jó csaj akkor mindkettőben jól néz ki ha meg nem akkor úgysem használ semmi
2022. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Az 1. kép szerint nagyon esélyes lenne a téma:).
2022. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés: "Fiúk, stírölnétek kicsit a lány lábait,"


Első válasz: 21L :D

2022. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Na, hát engem is vonzanak a lányok. Megszólítva érzem magam. :(
2022. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

ma 00:16


Van bennünk egy közös vonás. Mindketten szeretjük a nőket.

Ilyen nővel érdemes strandra menni mert végre valaki akivel szakmai szemmel is ki lehet beszélni a lányok tré divatérzékét a rosszul megválaaztott fürdőruhák esetében :D

2022. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%

10:


Ez nem igaz, a Family Guy-t is szeretjük, ahogy egyik nap láttam. :D


Ahh hát igen. De a lányok azok sokszor 60+ mamik és max a törölköző-sátruk alól lehet kilopni az unokájuk lángos-pénzét. :D


Amúgy valahol (sok valahol) írtam, hogy Rád befizetnék/fizetnék egy gombkólát. So...

2022. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!