Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond ha az ember (F) keres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha az ember (F) keres beszelgeto baratot (N), ugy, hogy van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ha a kapcsolaton kivul beszelgetne, nem kell rosszra gondolni, csak esetleg nem vinne bele az ember minden temat a kapcsolatba feltetlen.

2022. febr. 25. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz
2022. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Esetleg ha van ra itt jelentkezo, azt szivesen vennem.

(tenyleg egeszseges keretek kozt, nem kell felreerteni)

2022. febr. 25. 07:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. A szexualitás témán kívül mindenről szívesen beszélgetek, lehet velem vitázni témákon, mert határozott véleményem van. Számomra jól esik hasonló emberrel beszélgetni (akár anonim), mert a hétköznapi életemben nagyon ritkán van erre lehetőségem.

A szex stb pedig mind a páromra tartozik és nem kívánom se megcsalni, se lecserélni. Mivel a kategóriába tetted ezért te ilyen témában is beszélgetsz másokkal a kapcsolatodon kívül?

2022. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azert tettem, tobb kategoriaba is sorolhatnam, de termeszetesen sokszor a szexualitas kerdesei is fontosak lehetnek amit jo megbeszelni valakivel, aki nem ismer vagy ugymond kivulallo. Ez szerintem sok esetben egeszseges lehet.
2022. febr. 25. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi gáz, szerintem.

A beszélgetés nem bűn, még akkor sem, ha az erotikus töltetű. Én is gyakran levelezek férfiakkal, akikről tudom, hogy foglaltak. Ameddig a dolog nem vált fizikai érintkezésre, addig teljesen rendben van

2022. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párjának biztos gond :) De egyébként amíg teljesen anonim módon megy, addig szerintem megengedheti magának az ember.

Viszont két dolog hasznos lenne még a kérdésednél. Egyik, az életkorod, másik meg néhány ékezet. :)

2022. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem dugtok nem baj
2022. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ha eltitkolod.
2022. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két férfivel is beszélgetek itt, minden témát kitárgyalunk. Mindkettőnek van párja. Mondhatni, már barátaim.
2022. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, igen elnezest lemaradt a korom, 26 eves vagyok, az ekezetek hianyaert pedig elnezeseteket kerem, ilyen a billentyuzet es gyorsabb igy leirni mint kikeresni rajta :DD


Aki ugy gondolja, azzal szivesen beszelgetnek.

2022. febr. 25. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!