Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire béna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire béna a csajozásban, amikor a szexuális kultúrám jóval átlagon felüli?

Figyelt kérdés

Komolyan sokszor úgy érzem, ez valami büntetés a sorstól... Én nem úgy gondolkodom a szexről, hogy egy 20 perces numera, és csá. Sokkal inkább egy fél napos program, ahol azért vagyok a lánnyal, hogy minden testi vágyát kielégítsem. Hogy az elején addig hergeljem, addig feszítsem nála a húrt, hogy remegve élvezzen el. Majd kis levezető simogatás, masszázs után a folytatások.

Ehhez képest nem tudom kiszűrni, hogy mikor néznek ki maguknak, és béna a "felszedési szövegem" is.

Sírni tudnék mikor itt meg olvasom a lányok kérdéseit, hogy összejöttek egy sráccal, aki nem hajlandó előjátékozni, csak löki be a dákóját notóriusan, pár perc alatt elmegy és befordul a fal felé; és már jelezték nekik, hogy ez így nem jó számukra, de ennek ellenére nincs változás. Miért ezekkel a srácokkal járnak???



2022. febr. 25. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Izé... nem megsérteni akarlak, de csak hiszed hogy átlagon felüli a szexuális kultúrád, mert amúgy 0 - s nem csak a tapasztalat hiánya miatt. Hanem mert eleve elképzeld prekoncepciód van - a szex NEM így működik, hanem a partnerre történő maximális odafigyeléssel, a közös hullámhossz megtalálásával. Nem tankönyvből, hanem érzésből.

Ja amúgy meg tökmindegy a "szexkultúrád", addig el is kell jutni. Ahhoz meg szimpátiát, vágyat kell tudni ébreszteni - ezen múlik a csajozás tudománya nem azon hogy te hogy képzeled el az ágyban az együttléteket.

Pontozz le ha nem tetszik, de inkább tanulj és lásd a lényeget a fenti sorokban.

2022. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert elég nagy az arcod, valszeg a semmire.
2022. febr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az ábrándozásod átlagon felüli, nem a szexuális kultúrád. A nők nem bírják azokat a csávókat, akik csak ábrándozásban meg matyizásban jók. No offence bro, magam is sokáig ebben a cipőben jártam.
2022. febr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem nézel ki jól,a szexről még csak fantázia vannak,amiknek nem sok köze van a valósághoz.
2022. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%

Ahhoz hogy odáig eljuss, először kéne valami személyiség kisugárzás, valami, amivel megfogod a lányt, és ha ennyire nem megy, valószínűleg már itt elbukott a dolog...

Az pedig hogy így képzeled el, csak a tapasztalatlanság és a saját fantáziád. Főleg hogy egy lány se élvezné a "fél napos" szexet. Általában a 2 óra is hosszúnak nevezhető, és annál hosszabb kb bármit teszel unalmas lesz mindkettőtöknek.

Ráadásul szűzen, amikor nagyon vágyik egy pasi a csajra, a legtöbb így képzeli el, aztán rájön, hogy annyira nem is extra

2022. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kultúrád?! Haver, mihez kezdenél egy hús-vér, beindult nővel? Az nagyon nem az elméletezős szűz lelkű fiúk terepe! Sajnos nem mostanában volt, de kölyökként nekem is voltak elméleteim, hogy hogy is fogom csinálni, ha oda jutok. Aztán amikor ott volt előttem egy nő igazi cicikkel, puncival, kerek popsival meztelenül, olyan szinten beparáztam, hogy fel sem állt normálisan.

Ahogy más is írta, engedd el ezt az elméletes dolgot, mert nem visz sehova.

2023. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!