Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szeretitek a behatolást? Melyik technika a legjobb számotokra?

Figyelt kérdés
Itt most minden mást engedjetek el, csak a behatolás részére koncentráljatok, miután már megvolt az előjáték és a "bemelegítő" lökések, utána melyik verzió technikát szeretitek a legjobban?

2022. febr. 25. 00:32
A kérdező szavazást indított:
Ne dugja be teljesen a srác, csak félig, és így járkáljon ki-be.
Dugja be teljesen a srác, és ki-be járkáljon.
Dugja be teljesen a srác, és ki-be járkáljon, valamint közben körkörösen mozgassa kicsit a csípőjét ha tövig bent van
Dugja be tövig, és ne húzza ki teljesen, csak félig, utána vissza tövig megint, és újra félig ki
Egyéb, amit kommentben részletezek
Teljesen mindegy hogy csinálja
Srác vagyok, csak benéztem ide
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2,3,4. Válasz változatosan a legjobb.
2022. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj haver, de te valami tankönyvszerűen akarsz dugni, mint valami előre begyakorolt tornamozdulat-sor? Negyed, körkörös, meg mifaxom.

Előjáték - pipa, LASSAN haladsz előre és megvárod amíg a partnered bemelegszik "üzemi hőfokra", folyamatosan figyeled a reakcióit, ha látod nem jó akkor lassítasz, vagy nem olyan mélyen, elkapod az "üzemi tempót" amelyiken látod hogy a legjobban élvezi (ez az aktus során folyamatosan változhat, szóval odafigyelsz). Úgy hívják közös hullámhossz, erre törekedj nem műleírásokra.

2022. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az az egy partnerem, aki eddig volt nekem, soha nem tudta tövig berakni (testalkati problémák), szóval amit tapasztalhattam, az az első opcióhoz hasonló technika. A különbség annyi, hogy nem húzta ki teljesen, mindig úgy mozogtunk, hogy a "félig-meddig bent van" és a "kb. csak a makkja van bent" állások váltogatták egymást. Elég szarul hangzik, az is volt (nekem). Amit szerintem igazán élveznék, az a 4-es lenne, úgyhogy arra szavazok.
2022. febr. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután jól benedvesedtem hirtelen, kicsit erőszakosan dugja be egyből tövig és maradjon mélyen pár másodpercig. Ez még jobban beindít , és utána kb bármelyik opció jöhet.
2022. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4#nem fáj ha igy csinálja?
2022. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha izomból szétbassza a pinám közben a segglyukamba dugja minimum 3 ujját
2022. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pettingre jobban izgulok, mint a szexre és a párom is
2022. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!