Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól lehet a csaj terhes ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól lehet a csaj terhes ha a puncijara élveztem?

Figyelt kérdés
Tegnap lefekudtem egy csajjal, használtunk gumit semmi baj nem volt de nem akartam a gumiba élvezni úgyhogy gondoltam leveszem és csak a puncijara élveztem, ő azt mondta h ne csináljak ilyet mert a végén még terhes lesz. Szerintetek?
2022. febr. 24. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Simán lehet terhes ha befolyik a nuniba
2022. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy lehet terhes.


Készülj fel, mert egy gyereket eltartani nem olcsó mulatság. Drága a pelenka, babakocsi. 😉


Na szevasz. 😎

2022. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Simán bele fólyhat, tehát igen... felelőtlen vagy......
2022. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, de kicsi rá az esély. Amúgy engem is nagyon izgat ez a dolog, de sosem merem megcsinálni, mindig inkább hasra, vagy feljebb élvezek.
2022. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: 🤣🤣🤣
2022. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok! Ön egy életreszóló ajándékot nyert, melynek a kézbesítésének a dátuma 9 hónap múlva történik. Az ajándék nem átruházható, kicserélhető. Garancia nincs rá.
2022. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ne terjesszetek már hülyeségeket gyerekek! Akkor sem lenne terhes ha egy vödörrel ráöntenének, vagy beleülne egy kádnyi g.cibe. A spermiumsejt nem alattomos hosszútávkúszó, ahhoz is több milliós "koncentráció" kell hogy a méhszájtól eljusson a petesejtig, a hüvely nem túl barátságos ph-ján nem jut át ha "alulról indul".
2022. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 hidd ell aki nem akar gyereket az lenne olyan szerencsés hogy így is teherbe esik
2022. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!