Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nőként az hiányzik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nőként az hiányzik a tökéletes életemhez, hogy valaki hetente többször jól megd.gjon?

Figyelt kérdés

Ennek az az oka, hogy későn lett az első párkapcsolatom és az utolsó időkben vele sem szexeltem.

Mindenem megvan az életben, diploma pénz jó állás, de ezzel valahogy nincs szerencsém sosem, de úgy érzem nekem ez sosem fog összejönni...



2022. febr. 24. 15:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%
Ha tényleg nő vagy, írhatsz és ellátom a puncid baját. 🙂
2022. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%

"Mindenem megvan az életben, diploma pénz jó állás"


Anyóka, ha te valóban nő vagy, és ilyen kondíciókkal rendelkezel, akkor veled nagyon nagy bajok lehetnek, hogy még heti egyszer sem döngetnek meg rendesen!!!

2022. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz az
2022. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 NTBS ***** válasza:
89%
Szerintem maradj egyedül és akkor bűntudat nélkül kiélheted vágyaidat.
2022. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Én férjnél vagyok, mégis erre vágyom én is!
2022. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
15ös, akkor miért vagy vele? Már nem szeret a férjed? Az én exem is ilyen volt, hogy úgy tűnt h fontos vagyok neki, de amikor már 1 éve nem vokt szex, beadtam a kulcsot. 28 vagyok nem szeretnék úgy élni, mint egy 70 éves, nem vagyok anyóka :)
2022. febr. 24. 16:17
 17/31 anonim ***** válasza:
80%
Ezért lesz sok embernek párkapcsolata. Hogy ne kelljen tartani fertőzésektől, de legyen sok szex.
2022. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
Találkoztam már ilyen nővel. Nem is értettem, miért nem kell a férjének. Csinos, kellemes illatú nő, olyan puncival, hogy még most is erekcióm lesz a gondolatától is. Jól elláttam a baját…
2022. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Most ha egy nő itt névtelenül bevallja, hogy mire vágyik, miért kell hitetlenkedni? A nők ezt nem szokták kimondani, mert nem erkölcsös, de higgyétek el, a nőknek is kell, hogy rendesen meglegyenek dugva, főleg aki egyszer rákap a jó szex ízére.
2022. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz! Minden korodbeli egészséges nőnek szüksége van/lenne rá!
2022. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!