Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik platformon érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik platformon érdemes szub lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Esetleg van köztetek olyan lány akit érdekel a BDSM?

21/F (DOM)



#szex #BDSM #szolga #aláz #szub #légzéskontról
2022. febr. 23. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen az oldalon próbálkozz :)

2022. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem összejött innen is sub partner, pixieről, chat oldalakról

a megfelelő subot ugyanúgy nehéz megtalálni, mint sima kapcsolatnál a megfelelő partnert


F

2022. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj sokan domnak hiszik magukat, és semmi köze ahhoz amit csinálnak.
2022. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Domot sem egyszerü találni.

A 20 éves kategóriában kizárt.

Nekem 33 éves a Dom om

2022. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj barátom, de te még ne akarj légzéskontrollt csinálni... a legveszélyesebb, legnagyobb szakértelmet kívánó technika, sok 15-20 éve "profi" sem csinálja pont a kockázatok miatt.
2022. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Az smpixie a legnagyobb oldal, aztán hogy ott mennyire fog sikerülni 21 évesen, 0 km-vel a hátad mögött és egyből "DOM"-nak kikiáltva magad. Nem élcelődöm inkább, sok sikert 😂

Annyit adnék tanácsként, hogy először FÉRFI legyél majd utána minden más (így csupa nagy betűvel). Ha jól értesz a női nem nyelvén és könnyen meg tudsz hódítani egy nőt normál kapcsolatra, a normál erotika világában már jeleskedsz akkor lesz valami esély szubmsszív partnert is találni.

2022. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: hát leírnia nem sikerült helyesen :)
2022. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Sok kisfiú gondolja, hogy akkor ő mostantól dom lesz és lehet majd durván szexelni a csajokkal.


Elárulok valamit:


Nem ez a dominálás.


A dom irányít. A partnere átadja a rendelkezést a teste felett. Megbízik a domjában a végletekig.

Olyan dolgokat is végrehajt, vagy enged amit előtte nem próbált.


Mindezt azért teszi, mert a dom az ő fetiseit segít megélni. Az ő határait tágítja, miközben vigyáz rá.


Domnak lenni felelősség.


Határozottsag, IQ, empátia.


És sok tapasztalat.


21 évesen ez nem fog menni. Annyi idősen nekem se ment.

2022. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy mit jelent domnak lenni. 14éves korom óta aktív művelője vagyok a BDSM világának. Úgyhogy nem kell felvilágosítania az itteni "szakiknak". A laza 7 éves kapcsolatomban az exemmel valószínűleg több szeánszban volt részünk, mint nektek együttvéve. Egyébként megjegyzem, hogy a légzéskontrolnak is aktív művelői voltunk. Vagyok annyira intelligens, hogy tudjam meddig vigyem el a lányt az élvezetekben, és tudom mi az a határ amiből már baj lehet. Szóval nem kell aggódni. Nem vagyok a témában kezdő. Attól, hogy fiatal vagyok még van felelősségtudatom. Az empátia pedig alap emberi tulajdonság.
2022. febr. 24. 02:14
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

#9 14 éves korod óta "aktív" művelője vagy a BDSM világának? Ilyenkor szoktam azt mondani ironikusan hogy nekem már az oviban is pálca volt a jelem 😂

Az empátia az egyetlen amiben igazad van, de a légzéskontrollt ettől még jobb ha kerülöd.

2022. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!