Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már dolgotok olyan farokkal, ami túl vastag volt számotokra?

Figyelt kérdés
Zavaró a vastag farok, vagy kifejezetten szeretitek?

2022. febr. 22. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Volt, de megoldottam. A hüvely szerencsére tud tágulni azért. Bár extra szűkként nem mondom h könnyű dolga volt a pasinak és nekem. De aztán jó kellemes lett
2022. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Kellemes volt :)
2022. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt.
2022. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Volt, zavaró még se, de azért megéreztem, egy másiknál az elején, pedig vágytam is rá, kellően felizgatott, kissé feszített, mivel könnyen tágulok szerencsére, jó volt, élveztem. Pedig van, mikor egy ujjat is jól szorítok.
2022. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt, 1 be se fért, 1 meg fájt hiába próbáltunk bármit, szakítottunk is
2022. febr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos még nem volt! :(
2022. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Eléggé kamu-gyanúsak ezek a hozzászólások. Vagy nem értették a kérdést.

A túl vastag farok sosem lesz élvezetes. Sőt, kifejezetten kellemetlen.

Akik azt írják élvezték, az biztosan nem volt túl nagy. Max nagyobb mint amihez szoktak. Ritka kivételtől eltekintve, akik képesek extrán tágulni (ez meglehetősen ritka a nőknél) a túl nagy minimum kellemetlen, de legtöbbször vagy kifejezetten fájdalmas, vagy össze sem jön a közösülés.

Lehet lepontozni (itt a gyakorin ez szinte kötelező, különösen a hozzá nem értők szeretik), de ezek a tények.

2022. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Volt. Szörnyű volt, fájdalmas próbálkozás, nem is sikerült. Nem is jött össze a kapcsolat.

A 7-es jól írja.

2022. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Engem is lepontoztak, pedig a 7-esnek igaza van.
2022. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig bizonywlw
2022. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!