Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt csak orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt csak orálisan elégíteném ki a pasit! Férfiak ti mit szóllnátok egy ilyen kérésre? Nők ti csináltatok már így?

Figyelt kérdés
Van egy tőlem idősebb pasival egy nagyon jól működő szexkapcsolatom! Eddig menstruáció alatt sosem voltunk együtt,nemtudom őt zavarná e,de eddig mindig én mondtam le olyankor a randikat. Ő megjegyezte már párszor,hogy "csak lent vérzek". De most annyira kívánom,hogy azt találtam ki,hogy szájjal kielégíteném és igazság szerint a számban eddig csak 2x ment el,de nem nyeltem le. Most sem vállalnám be a lenyelést talán.. de nagyon izgat,hogy most csak neki legyen jó! Férfiak ti mit szóllnátok egy ilyenhez? Ha közbe "lázba jönnétek" és szexre kerülne a sor,zavarna a vérzés? Ő nagyon odaadó,figyelmes és mindig azon van,hogy nekem jó legyen..és nemtudom most "engedné" e hogy úgymondd egyoldalú legyen?! Ti hogy vagytok ezzel? 25/L
2022. febr. 20. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Engem egyáltalán nem zavar.

Mondjuk egyszer bevalalltam a nyálast miközben vérzett a nő, hát rossz íze volt nagyon, de vegigcsinaltam.

Pár évvel később újra bevalalltam, ott semmi probléma nem volt a vér ízével, sós, meg fém ízű volt. De simán elment, na, de az első...pfff döglött hal, rothadó hús, mély, erős fémes íz...

Kostold meg és mond a srácnak, hogy akarod, hogy így nyaljon ki. Ha igazi férfi belemegy.

Menstruáció közben a szex meg alap.

Milyen pasi ez....

2022. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk ez azokban az időszakokban így működik! Semmi bajom vele! De volt már dugás is a párom kérésére. Olyankor jobban kell vigyázni a higéniára, de semmi gond nem volt!
2022. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyalást én olyankor nem szeretném..

Voltunk már együtt úgyis,hogy múlófélben volt, a végén indult csak meg,de nem zavarta..

2022. febr. 20. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én mindenképp örülnék neki. Amúgy is előnyben részesítem az orált meg a kézimunkát mert szerintem sokkal több gyönyört okoz mint maga az aktus.
2022. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én kifejezetten szeretek a piros betűs napokon szeretkezni, valahogy úgy veszem észre, hogy olyankor érzékibbek a nők - és ami nagyon bejön, hogy vér miatt extra-sikamlósak. Persze nem mindegyik vállalja be, hiába mondom hogy engem egyáltalán nem zavar. Nyilván a higiéniára fokozottan figyelni kell előtte és utána is, a nyalás ilyenkor kimarad, de akit nem zavar a látvány és a tudat, annak csak ajánlani tudom, hogy próbálja ki.
2022. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Csak kapni nekem egy idő után unalmassá válik, viszont nálunk a szex sosem probléma ha napjai vannak az asszonnyak..


Egy régi barátnőm pedig a farát dobta fel ilyenkor mindig 🤤sokszor vártam mikor jön már meg neki 😋

2022. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Mekkora csicska phasz hogy kibírja ezt a rinyap1nát! G.re idegesítő vagy!
2022. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapos dolog.

Bár mi szoktunk olykor szexelni is mensi alatt, de az első 1-2 napban eléggé görcsölök így olyankor nem szeretem. De semmi baj azzal hogy akkor csak én elégítem ki.

2022. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!