Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 közotti férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közotti férfiaknál mennyire gyakori, hogy valakinek két kapcsolat között eltelik több év szex nélkül?

Figyelt kérdés
Nem azért mert nem lenne rá lehetőség, csak mert az ember nem leli örömét a komolytalan kapcsolatokban.

2022. febr. 19. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben vagyok: október óta nem voltam senkivel, lehetne de akivel lehetne nem kivanom. /F
2022. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen is, olyan is. A 30-40 év egy életkor nem pedig az ember személyiségét írja le, csak a születési dátumát.
2022. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 18 éves korom óta folyamatosan van szex. Nem is tudom hogy csináltam.
2022. febr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Első nejem félre..., tehát nem jött haza egyik nap munkából. Mivel éjszakás volt, ez eléggé feltűnt, mivel nekem mennem kellett volna dolgozni. Mivel mindkét gyerek beteg volt, így otthon maradtam, ami miatt kirúgtak a munkámból. Kitettem nejem szűrét!

1,5 évig nem volt kedvem ismerkedni, munkába merültem. Alvás, munka, másodállás, alvás, munka, másodállás...

Utána viszont egy elvált gyerekkori lány baráttal, ill. nővel összejöttünk. Eléggé bénáztunk mindketten, de újrakezdésnek jó volt. Nem illettünk össze az ágyban, nem tartott sokáig. Barátok maradtunk továbbiakban is. Onnantól újra randiztam. Fokozatosan belejöttem. 30-as éveimben a férfikor csúcsán élveztem az éltet! 18 évestől 50 évesig voltak viszonyaim. Hol pár alkalom, de jellemzően néhány hónaposak. Bőven bepótoltam, amit fiatalon kihagytam. Nagyjából 40 partnerem volt eddigi éltemben, ebből kb. 30 a két házasságom között.

Amikor megtaláltam az ideális nőt, aki egy valódi latin szépség, tüzes, humoros, okos, tanult, nappal is kissé hiperaktív, az ágyban pedig akár egy Duracell nyúl, azonnal feleségül vettem. Első nejemnek teljesen az ellenkezője. 17 éve vagyunk együtt!


A válás utáni 1,5 évet leszámítva 13 éves korom óta van intim életem. Csupán igen rövid szünetekkel, de folyamatosnak mondanám.

2022. febr. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez férfiaknál és nőknél ugyanúgy gyakori.
2022. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!