Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha már fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha már fiatalon odáig vagyok a bdsmért?

Figyelt kérdés
Már elég régóta érdekel a bdsm világa, és már tudom is magamról, hogy szub vagyok. Imádom az olyan történeteket amiben sok a férfi dominancia, de akkor jön a bizsergető érzés, szóval már ezektől felizgulok. Sokat fantáziálok az ilyenekről.

2022. febr. 19. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Alaptétel: amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS a partnerednek is örömet okoz az normális. Ja és senkinek semmi köze hozzá rajtad és a partnereden kívül! Senki felé nincs elszámolási kötelezettséged a vágyaiddal. Egy hosszú és izgalmas út előtt állsz, lesznek benne buktatók is, kétségek, kérdések milliói mire megtalálod önmagad.
2022. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%
#3 akkor írd meg privátba! :)
2022. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
Nooooooormális?
2022. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsé vagy, hogy te már most tudod ezt magadról. Én a domináns oldalt képviselem, de nekem sokkal később állt össze, hogy mit érzek, mi izgat és miről szól az egész.


Neked nagyon kell vigyáznod, ha párkapcsolatban keresed, mert ez különösen erős bizalmi köteléket igyényel. Vigyázz magadra!


Ne feledd, attól, hogy szub vagy, nem kell minent vállanod, csak ami izgat és örömet okoz neked. Ezt meg kell beszélnetek, és amikor kipróbálsz dolgokat utána is add a visszajelzést, hogy jó volt, vagy legközelebb inkább ilyet ne.

2022. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan jöttél rá? Miben nyilvánul ez meg?
2022. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális. Általános suliban mikor először elfenekelt a tanárnénim, állt a cerka. Utána már a gondolatától is, direkt nem vittem tesicuccot, hogy órák után a szertárban megkapjam a magamét. Sok évvel a suli után találkoztam megint a Tanárnővel, mondtam, megint nincs felszerelésem. Azóta rendszeresen megpálcáz. Most nemcsak a gatyát kell letolni, teljesen meztelenre vetkőztet. Jóval erősebben, jóval többet kapok mint diákként. Közös megegyezés, már nem vagyok a tanítványa!
2022. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen jöttem rá amikor elöször fenekelt el anya új barátja. Azután többször is boszantottam csak azért hogy kikapjak töle
2022. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Normális, én 15 évesen találkoztam először a fogalommal (könyvek), de visszagondolva elég egyértelműen kiskorom óta vannak ilyen vágyaim, csak még megélni nem sikerült őket.

18L (sub)

2022. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképpen vagyok. 20/l
2022. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!