Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez szexkapcsolatnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szexkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Ha csak akkor van szex, ha a másik fél akarja. Azaz ha nekem van igényemre, és emiatt szeretném ha találkoznánk, akkor nincs rá ideje. Mindig nekem kell alkalmazkodnom hozzá.
2022. febr. 19. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Cseréld le! Ne fecséreld rá az idődet! f.
2022. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen. Nem lehet, hogy az én ex szexkapcsolatommal vagy most? :D

D betűvel kezdődik a neve.


Én Pesten lakom, ő Pest megyében. Egy órát utaztam mindig, mert egyikünkhöz se akartunk menni, mert mindketten szülőkkel laktunk, így a kocsijában történt meg mindig, de ő nem vezet Pesten, úgyhogy nekem kellett mennem és egy erdőben csináltuk. Majd amikor vége lett, egyből elővette a telefonját és nézte is a buszt, hogy a legközelebbivel menjek haza. Amikor én többször is akartam volna találkozni, azt mondta, neki havi egyre van igénye (aztán amikor kidobtam, de még beszéltünk párszor, azt mondta, ha megint lesz vele ilyen, egy hétig se hanyagolja :D). Ha ő azt mondta, vár engem este 6-ra, én ott voltam. Ha neki jó volt, én rohantam. De én nem kérhettem annál több talit, mint amennyit ő bevállalt. Gumit is mindig én vettem. Neki konkrétan annyi volt a dolga, hogy fürödjön, felöltözzön, kimenjen a ház elé, a buszmegállóba vezessen 1 perc alatt, én ott beszálltam a kocsiba, majd elvinnie egy 10 perces út alatt egy kihalt helyre. Nekem azért jóval többet kellett készülődnöm, plusz egy órát utazni oda, majd vissza is.


Amúgy utálom azt az embert, aki akkor voltam, amikor vele lógtam és én alkalmazkodtam. Utána is volt valaki mással szexkapcsolatom, akivel lehetett szexmentes programokra is menni, de ha szexeltünk, akkor órákig együtt voltunk, a családja előtt se tagadott, nem nézte a buszt egyből orgazmus után, hogy menjek már el. Csak régen ilyen kis lábtörlő szerű voltam :D Szánalmas. Szerintem te is jobban jársz, ha offolod, tanulja csak meg, hogy legközelebb tegye össze a két kezét, hogy egy nő többször is akar vele szexelni, mint havi 1 :)

2022. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
#13: Úristen, ezt rossz volt olvasni. Hogy süllyedhet egy lány idáig, hogy erdőben uristenek benne alkalomadtán:(
2022. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Egy autóban, ami egy erdőben áll, nem mindegy.
2022. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg nem mindegy. Kivisznek az erdő szélére üríteni, majd busszal hazapaterolnak. Ez nagyon megalázó, sajnalom:(
2022. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!