Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez szexkapcsolatnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szexkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Ha csak akkor van szex, ha a másik fél akarja. Azaz ha nekem van igényemre, és emiatt szeretném ha találkoznánk, akkor nincs rá ideje. Mindig nekem kell alkalmazkodnom hozzá.
2022. febr. 19. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mint a példa is mutatja igen van ilyen, ha nektek megfelel, akkor normálisnak mondható


nekem olyan partner nem kellene aki kevés, vagy épp túl sok és egyoldalú a dolog


F

2022. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem! Teljesen ki vagy használva! Ennek kölcsönösen kellene működnie!
2022. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is kihasználva érzem magam. Ha nekem van igényem a szexre, akkor hogy nem tudja mikor ér rá,nincs ideje stb.
2022. febr. 19. 16:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy jó szexkapcsolat kölcsönösségi alapon működik.

Nekem eddig mindig olyan volt, hogy ha nekem tüzelt a puncim, akkor jött a pasi, ha a pasinak állt a dárda, akkor vevő voltam rá. Kivéve persze, ha egészségügyi, vagy valami komoly dolog jött közbe.

2022. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pont ő mondta, hogy úgy jó ha kölcsönös, és egyik fél sem érzi kihasználva magát. Erre valójában ő használ ki, és az én igényeim semmibe veszi. Próbáltam megbeszélni ezt vele, de mindig uaz: nem ér rá. Megjegyzem 3-4 vagy több hétig nem ér rá szexelni...
2022. febr. 19. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
az ilyet egyértelmű cserélni, 3-4 hétig nem ér rá, akkor nagyon másak az igényeitek ahogy látom
2022. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor nincs min gondolkodni. Nyugodtan legközelebb mondd meg, hogy te sem érsz rá.
2022. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a p.csába. Amúgy nőként kérdezem, hogy miért jó neked egy ilyen megalázó viszony? Nincs igényed valami normális pasira, aki nem csak üríteni használ?
2022. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy? A nő vagy a pasi?
2022. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és nyilván ha közli hogy neki 3-4 vagy több hetente kell csak szex, bele sem megyek.
2022. febr. 19. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!