Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfi az, akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, akinek nem áll fel, nem tudja kielégíteni a barátnőjét és emiatt a lányt alázza meg?

Figyelt kérdés
Tehát pl. egy férfinek nem áll fel rendesen, a nő hiába izgatja fel, hiába próbálja kézzel, szájjal, különböző pózokban stb. mindig puha marad. Ezután a férfi lealázza a nőt azzal, hogy rossz az ágyban.
2022. febr. 17. 21:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
gyökér
2022. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Ritka eset, amikor nőket megsajnalok, de majdnem, de csak majdnem megsajnálnám a lányt, de ott van az, hogy miért nem hagyja el? ...magára vessen.

A férfi meg valami impotens fszparaszt lehet, impotensnek lehet lenni normális módon is, csak belekell törődni, nem a másikat hibáztatni. De amúgy nem lehet, hogy ez jön be a nőnek, ez az alázás?

2022. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elhagytam, de sokáig nem, mert szerettem és megértő voltam. Csak sajnos mivel lealázott, nem vagyok képes másokkal ismerkedni azóta..
2022. febr. 17. 21:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Napjaink politikája is ilyen, így a társadalom is: mindig a másik a hibás. Ne hibáztasd magad miatta, túl kell ezen tenned magadat, mert te mindeentt megtettél, sőt még többet is. Tanulj pl.: boxot, ezáltal megnő az önbizalmad, ami fontos lenne most neked:).
2022. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen ha bántották az embert. Fel kell állni és erőt venni magadon. Tudással, tapasztalattal felvertezve vágj bele új kapcsolatba. Lehet kellene egy pszichológus, létezhet, hogy akkora törést okozott, hogy magadtól nem is tudsz túl lendülni ezen?

De a nők olyan sok mindent kibirnak...

Meg lehet, hogy túl friss a dolog, hagyj időt magadnak, aztán élesbe próbáld újra rabizni magad valakire. Mekkora vicc lenne, ha újra ugyanez az eset történne meg :D

2022. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egy önző f.szkalap szociopata aki a helyett hogy örülne neki segíti, támogatja más a problémájával való megküzdésben nekiáll hárítani, merthogy mindig is csakis más lehet a felelős mindenért, ő maga sosem.

Jól tetted hogy otthagytad, már sokkal korábban le kellett volna zárnod ezt a mérgező kapcsolatot. Nem azért mert nem állt fel, hanem mert szociopata volt a fickó.

2022. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy náci meleg?
2022. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat, nagyon aranyosak vagytok! Bár nem panaszkodás miatt tettem fel a kérdést, csak kíváncsi voltam, történt-e már valakivel hasonló.. Igyekszem összeszedni az önbizalmamat, ami régen normális volt.
2022. febr. 17. 22:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus ember. Az ilyeneknek mindig a másik a hibás, akkor is, ha ők. Ez nem a te hibád, csak máskor jobban nézd meg, kivel kezdesz!
2022. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy buzy. Lelki okai is lehetnek a potencia problémának. Mondjuk akkor legalább oldana meg, ne lenne egy fhasz.
2022. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!