Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha a nő szájába élvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a nő szájába élvezek az miatt mert nem merek szólni neki, hogy mindjárt elmegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ha szégyenlős vagyok és nem szólok az alkalmi partneremnek, hogy mindjárt elélvezek, hanem csak a szájába spriccelek akkor az nagyon kellemetlen szitu? Nektek mi lenne a reakciótok?
2022. febr. 17. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
És így bele mersz élvezni a szájába, hogy szólni meg nem mersz? Érdekes prioritása van a bárotságodnak
2022. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem való neked a szex, még fiatal vagy hozzá.
2022. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg mielött elkezdené
2022. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyenkor bosszúból jól megharapom a farkát.
2022. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

#5:


Vagy le. Szájzárral.

2022. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ahhoz nem vagy szégyellős hogy alkalmiban dugjál, de ahhoz már mégsem vagy elég korrekt hogy szólj előtte. ELŐTTE illik megkérdezni hova mehet, hova nem és azt betartani. Ne lepődj meg ha a lány nem szereti szájba végig és a végén rádköpi az egészet.
2022. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7

Szerintem megint csak troll kérdés.

2022. febr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Mi lenne ebben a gáz? Vagy szex előtt tisztázzátok, vagy a nő mondja hogy mit szabad és mit nem, vagy azt csinálsz amit akarsz. Élvezés előtt megkérdezni szerintem elég fura.

Másrészt én mindig érzem ha a pasi mindjárt elsül, ha nem akarnám hogy a számba élvezzen, egyszerűen kiveszem a számból. Nem hiszem hogy van olyan csaj aki elkezd szopni és nem számít rá hogy a pasi elévezhet a szájában. Vagy csak a nagyon kis tapasztalatlanok.

2022. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nők legalább mondhatnak nemet a nyelésre, a pasiknak ez velejár. És nem csak a végén egy nyelintés, hanem akár 1 órán át tartó iszogatás van a csörgedező patakból. Szerintem aki annyira undordik, az a szájába se vegye. Ott van a puncija... Azzal egyetértek, hogy az elején ezt illik tisztázni, hogy aztán senkit se érjen meglepetés vagy csalódás.
2022. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!