Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Én és a párom két éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze. Tudom magamról, hogy nekem nincs túl nagy szexuális étvágyam, neki viszont annál inkább. Nehezen izgulok fel, ő pedig akár minden előzmény nélkül bele tudna vágni a középébe a dolgoknak. Az utóbbi időben megmagyarázhatatlan módon szinte 0 a libidóm, nem kívánom a szexet, de még a kézzel való izgatást se. Csak arra vágyom egy nehéz nap után, hogy összebújjak a párommal, beszélgessük, szeretgessük egymást. Néha ha hozzábújok csak spontán kéri, hogy fogjam meg neki, vagy kényeztessem szájjal, de még a semmi kedvem is még lejjebb megy ettől, hogy csak így kéri. Mostanában tényleg való igaz, hogy kevesebbszer csináljuk, mint régen, de valahogy nem is nagyon vágyom rá. Most cseréltem fogamzásgátlót, hátha az okozza. A párom az elmúlt napokban megkérdezte, hogy szeretem és kívánom-e úgy,mint régen, mert nem akar elveszíteni és úgy látja, hogy nem kívánom már. Mondtam neki, hogy én meg attól félek, hogy megunja, hogy nem kap annyit itthon amennyit szeretne és tovább áll. Ti mit láttok megoldásnak? Annak se látom értelmét, hogy erőltessük
2022. febr. 17. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlót nézzétek meg nagyon sürgősen, és a hormonszinted.

Ez így nagyon nem fog menni, csak szólok! Mielőbb intézkedj, különben baj lesz!

2022. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy a fogamzásgátló okozza
2022. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mennek kivizsgálni a hormon szintet mert ebből megcsalas lesz:/
2022. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mióta szedsz fogamzásgátlót, nálam kb 1 év után volt ilyen tünete. Elég soká is állt vissza a libidom normálisan miután abbahagytam.

Én a helyedben teljesen abbahagynám, van egy rakás fogamzásgátlási módszer ezen kívül, és akkor nem kell hormonokkal tömni magad.

2022. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó kor...megoregedtel (?)
2022. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, a változókor nálam még nem játszik
2022. febr. 17. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Offoljatok ki, de mi ugyanígy voltunk. Ahogy összeköltöztünk, semmi szex. Szétmentünk, akkor újra kívántam. Kibékültünk és 0. Nekünk az vált be, hogy külön alszunk. Nem tudom, hogy mi benne a logika, de ha nem lóg a nyakamon, akkor érdekel.
2022. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!