Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettem egy erényövet (farokket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy erényövet (farokketrec). Mennyi idő kb amire teljesen megszokom?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdés akik hordanak erényövet.

Én két hete hordom, a barátnőmmel azt beszéltük meg, hogy ha teljesen megszokom és kényelmesnek ítélem, akkor lehet hogy majd vigyáz a kulcsokra.

Van néhány helyzet amiben kissé kellemetlen (pl. amikor fel akar állni a farkam) de alapból nem mondanám hogy kellemetlen vagy esetleg fájdalmas.

Néha már szinte el is felejtem hogy rajtam van, de ez viszonylag ritka. Általában az van hogy érzem hogy ott van rajtam és ez picit zavar. Pl. akárhányszor leülök, vagy csak helyezkedek a széken, vagy a hasamra fordulnék, vagy beülök a kocsiba.

Meg fog ez szűnni idővel, vagy ez ilyen marad?



2022. febr. 16. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Idiótáknak való ez a f.aszság!
2022. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Azt mondták már neked hogy nem egész napos viseletre szolgál? Bocs, de elég kemény húgyszag lehet körülötted ha egész álló nap rajtad van egy péniszketrec, az egyéb "illatokról" nem is beszélve.
2022. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

??


Nincs semmiféle húgyszag. Se másmilyen szag. Mint a nevében is van, ez ketrec, nem marad benne a vizelet. Ami csepp rajta marad, letörlöm. Amúgy meg minden este leveszem zuhanyzáskor.

2022. febr. 16. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy az első két hozzászólónak nincs tapasztalata a témában.

Hordható hosszú távon (van aki már évek óta teszi), nem lesz tőle bajod. Nyilván a ketrec kialakitátától nagyban függ pl. a húgyszag is, de napi fürdés mellett levétel nélkül is teljes higiénia megtartható. Időnként (kb. hetente) érdemes levenni teljesen egy tisztálkodásra. Ezt nyilván lehet felügyelet mellett ha barátnőd így szeretné.

Válaszolva a kérdésedre, egyre jobban meg szokod, hallottam olyat, aki teljesen megszokta hónapok múlva, és az volt a fura, ha nem volt rajta utána. De ehhez folyamatos és szerintem hónapokon át tartó viselet kell. Én pár hetes hordásnál szintén észre veszem sokszor. De fokozatosan kevésbé.

2022. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Nektek a baratnotok a gazdatok?
2022. febr. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én meleg vagyok, bocsánat ha nem vagy kíváncsi a véleményemre, de azért leírom.Én már két éve hordok ilyen ketrecet, nekünk az volt vele a célunk hogy megtanuljam a prosztata orgazmust, szex közben ne nyúljak magamhoz, illetve csak akkor legyen orgazmusom amikor dugnak, vagy a popsimal játszom. Mivel én full passzív vagyok, a barátom pedig elég domináns,ezért ő nagyon gyakran kívánja a szexet. Így hogy be van zárva a péniszem én is mindig kanos vagyok. Nekem kb 1hónap kellett mire megszoktam, és ennyi idő telt el mire megtörtént az első prosztata orgazmusom is. Minden este leveszem felügyelet mellett zuhanyzáskor. Semmi kellemetlen szag, vagy ilyesmi nincs, az enyém fémből van, de van egy szilikon is, amit repüléskor viselek a biztonsági ellenőrzés miatt. Arra vigyázz hogy neked ne legyen túl szűk, mer gondoltam hogy nektek nem célotok hogy kisebb legyen a farkad. Nállunk viszont ez is cél, ezért én mindig szüket hordok, már három mérettel kisebb ketrecem van mint amikor elkezdtem viselni. Ha kérdésed van írj nyugodtan privát üzenetben is.
2022. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!