Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más felnőtt nő is van úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más felnőtt nő is van úgy, aki fiatal, jóképű srácokkal van körülvéve, hogy vonzódik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy nem kérek privátot!

19-25 éveseket tanítok, én 28 vagyok, párom is van, de sokszor érzek erős vonzalmat a helyes fiúk társaságában. Főleg mikor viccelődünk, beszélgetünk stb. Persze nem csalnám meg soha a páromat, csak fantázia szintjén nem tudok mit kezdeni az érzéssel. Mások voltak már hasonló helyzetben?


2022. febr. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Majd amikor osztálykiránduláson jól bepiáltok, vagy amikor az egyik srác becsönget, tudva, hogy a pasid melózni van... >:) Tudom, csináltam.
2022. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, bár fiú vagyok, nekem az a tapasztalatom, hogy az idősebb nők tényleg vonzódnak a fiatalabb pasikhoz. Dolgoztam olyan helyen, ahol nálam szinte csak idősebb nők voltak és mindahányan nagyon rám voltak kattanva... Először mókának vették csak a flörtölgetést de mindig egy kicsit tovább mentek és elég sokkal közülük volt valami, annak ellenére, hogy mindegyikük házas volt. Szerintem a fiatalabb pasik egy kicsit a fiatalkorukat hozzák vissza, amikor szabadok és bármit megtehetnek :)
2022. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. minden nő is jóval fiatalabb korosztályból a férfiak nagyobb százalékát tartja szexuálisan vonzónak, mint saját korosztályából.
2022. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A gondolat világod az csak a tiéd! Senkivel nem kell megosztanod, és senkinek nem kell leszámolnod vele.


Mindenki fantáziál valamiről. Amire viszont tényleg vigyázz,az az amit az 1-es válaszoló írt. Nehogy elgyengülj, és hülyeséget csinálj, mert az csak az egyik része, hogy a pasiddal szemben nem lenne korrekt, de ha esetleg vannak feletteseid, akkor lehet, hogy ők sem néznék jó szemmel, ha kikezdesz a tanítványaiddal.

2022. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel vagyunk így egy páran. De mi az, hogy fantázia szintjén nem tudsz mit kezdeni az érzéssel? Néhányszor kifantáziálod magad róluk, aztán kész, utána már nem is tűnnek olyan érdekesnek.
2022. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!