Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az első reakciód, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első reakciód, amikor meglátsz egy felnőtt férfit akinek fogszabályzója van?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Elkezdek mutogatni rá, az arcába röhögök és kicsúfolom az utca közepén
2022. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Pont úgy teszek, mint a #1es. De jó feltűnően, mint az 5 évesek.
2022. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

#1.


Vicces válasz, aláírom…


De amúgy engem is nagyon érdekelne.


Az oké, hogy értelmes ember nem mutatja ki az ezzel kapcsolatos negatív érzéseit… De például kizáró ok ez a nőknél? Vagy legalábbis egy erős mínusz? Vagy nem számít semmit?

2022. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is ugyanazt teszem, mint az 1-es válaszoló. Csak én alattomos vagyok és nem mernék így előtte arcába röhögni és kicsúfolni, mert nyegle vagyok és tutira megverne. Helyette inkább videóban szelfiznék vele és feltölteném a közösségi oldalakra és ott röhögném ki, sok smileyval karöltve, mint ahogy az emberek többsége teszi, hiszen digitális világ és a közösségi világ már minden.
2022. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Lelököm a rolleréről...
2022. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Van foga, és pénze is.
2022. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6, ez amúgy nagyon igaz, közel 1 milla egy foszabályzó kezelés.


Én még csak gondolkodok rajta, bár lehet jobb 1-2 évet rászánni, és szép fogakkal élni tovább az éeltet.


Nőknél tudom, hogy még előny is(igen, még ez is..), sok férfinek van fogszabályzó fétise.

2022. febr. 13. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7.


Szerintem ha “csak” 1 milla körüli, akkor vegyél fel hitelt és majd visszafizeted valahogy… Csak minél hamarabb kezd el.


Nekem olyan durva rendellenességek vannak a fogaimmal, meg magával az állkapcsommal, hogy 6-7 millióba fájna, ha 3-5 év alatt rendesen meg akarom csináltatni.


Igaz nálam a szabályozáson kívül pótolni kell 4 sosem létezett fogat, úgy hogy erre az állkapcsom nem igazán alkalmas (csak speciális módszerrel), meg kettő olyat ami ugyan létezett csak elkeseredettségem, meg igénytelenségem végett hagytam szétrohadni olyan 19 éves korom körül amikor úgy voltam vele hogy soha nem tudom megcsináltatni, mert nem lesz elég pénzem…

Szóval a fogszabin kívül 6 fogamat kell majd pótolni, speciális eljárással.

Egy jobb minőségű implantátum is jó drága…


Meg a fogszabályozást úgy kell intézni, hogy van olyan fogam aminek helyet kell cserélni egy másikkal a végére :D Mert rossz sorrendben nőtt.


A korrekt lenne a világ, akkor simán kaphatnék erre állami támogatást, mert amúgy a rendellenességeim nem csak esztétikai problémák, hanem hosszútávon egészségkárosítóak is.


Dehát nem korrekt a világ/ország.

2022. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azta, nagyon sajnállak :/ Igazából megvan rá a pénz, beleakarok vágni, de néha elgondolkozok hogy majd 30 évesen milyen benyomást kelt :D
2022. febr. 13. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:

#9.


Azzal most most ne törődj…

Minél tovább húzód, annál rosszabb lesz.


Ha nem csinálod meg, akkor évek múlva azt fogod kívánni hogy bárcsak elkezdted volna korábban, akkor már kész is lenne…


Ha viszont megcsináltatod, lehet hogy útközben jár majd néhány bosszúsággal, de amikor végre kész lesz, akkor nagyon boldog leszel!

Az önbizalmad is meg fog nőni!

2022. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!