Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal nem egyezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem egyezik a szexuális étvágyunk, de nagyon szeretem őt. Van igy értelme?

Figyelt kérdés
En nagyon kívánom őt, bármikor meglátom meztelenül, feláll rá, én heti 4x minimum sexelnék vele, viszont ő nem kívánja annyit mint én, beszélni sem szeret a sexről.Ha nem kezdeményezném magától szeritem eszébe sem jutna elkezdeni. Van így értelme ha ennyire eltér a szexuális étvágy?
2022. febr. 15. 22:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

#20:


A bőség zavara.😅


De attól alfa, hogy mindegyik opció a szalagon, nem?

2022. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ah, már sajnálom picit szegényt. Nem is tudja, hogy mekkora pióca tudok lenni, 2 napja savazom, 'oszt már kivan 😂
2022. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
53%
Jöhet a nagy csöcs, de ha van nagy popsi kis mellel...akkor inkább ez. :D
2022. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
53%
Jaja...észrevettem, hogy pár napja látom idezojelben a nevem. Akkor te vagy az az örült? :DD
2022. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én nem, párszor szólítottalak meg, de biztos nem tüntem számodra őrültnek.
2022. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Jah fsom, azt hittem meta írta a 24-est, jajjdecink :DDDDDD


Jah Alfa, én ragadtam rád, számíthatsz rám a közel, s talán távoli jövőben is. Amíg ilyen marhaságokat hordol össze, mint a faxodra szűkülő phunci, addig itt leszek.

2022. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Jólvan már...azt beneztem....

De az új biznisz már a pingvinek, rajottem, hogy a nők a pingvinektol származnak. A férfiak pedig az ősembertol.

2022. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Alfa, nem tudom, hogy ez miféle humor akar lenni... De szerintem felejtsd el :D
2022. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy mindig mindenki azt hiszi, hogy viccelek. De te is full korcsba nyomod, minthogy értelmezned, nem fogom leirni, ha van időd valahol a 23. oldalon kifejtettem ezt a tudományos felvetesemet, mert szerintem Darwin elbszta....
2022. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Huha, szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy te itt Darwin tévedéseire fogod felhívni a tudományos világ figyelmét 😂
2022. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!