Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal nem egyezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem egyezik a szexuális étvágyunk, de nagyon szeretem őt. Van igy értelme?

Figyelt kérdés
En nagyon kívánom őt, bármikor meglátom meztelenül, feláll rá, én heti 4x minimum sexelnék vele, viszont ő nem kívánja annyit mint én, beszélni sem szeret a sexről.Ha nem kezdeményezném magától szeritem eszébe sem jutna elkezdeni. Van így értelme ha ennyire eltér a szexuális étvágy?
2022. febr. 15. 22:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem ilyen egyszerű #10es. Én is szedek fogamzásgátlót, méghozzá jó pár éve, és magas a libidóm, sokat szexelünk.
2022. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Ilyen szerintem alapból, egyáltalán nem is érdekli maga a szexualitás. Sex után ha kérem hogy orálisan fejezze be, mielőtt a szájába veszi nedves törlőkendővel át törli az egész farkam mert az undorító puncis.. Nekem valahogy ez sok de lehet bennem van a hiba.
2022. febr. 15. 22:50
 13/35 anonim ***** válasza:
74%
Heti 3-4 alkalom semmi. Nálunk is voltak ilyen gondok, akkor a napi 4-hez nem tudtam volna már igazodni. Szakítás lett, nem is bánom. Nem volt vonzó. Kínlódás volt az a napi 2 is addig.
2022. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Jézus Mária kérdező....esküszöm neked....az én barátnőm is ugyanez.

Négy éve egyetlen egyszer sem jelentett ki semmit a szexel kapcsolatban.

Nekem meg fontos lenne a visszajelzes, de semmi. Amúgy ha két éve vagytok együtt, hogy bírtad eddig? Én a harmadik év után kezdtem torzulni agyilag a rossz szex miatt, a negyedik év végére...tehát most ott tartok, hogy idegesít a jelenléte, idegesít, felbsz ha hozzamszol van, hogy két napig nem is szólok hozzá és nem veszi észre, hogy nem vagyok vevő a beszélgetésre vele, még soha életemben nem voltam ilyen magányos mint ebben a kapcsolatban. És ez még csak a 4. év. Néha gondolkodom azon ha elhagynam akkor milyen pasi állna össze egy ilyen nővel, max valami 70-80 éves öregember, akinek nem kell már a szex, merthogy normális pasi, akinek egy cseppnyit is fontos a szex az ezer százalek, hogy az első randi után otthagyna.

Nem lehet....baszki nem lehet, hogy esetleg.......egy nőről van szó?

Ez hülyeség, de nem lehet??

2022. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem lehet de lehangoló igen
2022. febr. 15. 23:04
 16/35 anonim ***** válasza:
Jaj "Alfa", állj már le a sok okossággal, már más is felismert, és én is. Mindenhova odaírsz valami baromságot, mindig más szerepben (most éppen áldozat, máskor nagy nőcsábász vagy), és többnyire 0%os a hasznossága. Annyi eszed nincs, hogy a neved ne lenne nyilvános, akkor nem lenne ennyire egyértelmű.
2022. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom te hogy bírod már két éve, először azt hittem, hogy friss a kapcsolat. Szerintem elég időt vesztegettél el.
2022. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Te nem vagy 100-as. Ha hazudnék levennem a nevem, de minden igaz, ezért nincs okom arra, hogy levegyem, meg miért hazudnék, anonim. Olvasd figyelmesen a valaszaimat, mert nagyon felcserelted a szezont a fazonnal. Nincs okom rá, hogy kamuzzak. Nem kapok érte pénzt, elismerest...szállj le rólam és foglalkozz inkább azzal ami a lábad közt van, legyél férfi vagy nő...köszi.

Amúgy ha van kedved mutasd már meg azokat a valaszaimat amikről beszélsz! Komolyan érdekel, minden válaszban amit írok leírom a dolgokat, hogy ebben, vagy a volt kapcsolatomban, kapcsolataimban történtek, te valamit nagyon beneztel. De komolyan mutasd már, érdekel, hogy mit értettél félre.

2022. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
P a r t e r a p i a
2022. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Alfa, én is rajtakaptalak amúgy már, valamelyik nap nagy csöcsök kellettek, ma már kis mellek a kedvenceid 😆
2022. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!